Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezzel nem vagyok egyedül, ugye?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel nem vagyok egyedül, ugye?

Figyelt kérdés
Veletek is volt már olyan, hogy együtt voltatok valakivel már több éve és egyszerűen kiszerettetek belőle? Hogy a végére csak barátként tudtatok rá tekinteni?

2019. máj. 19. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éppen velem, de az exem egyik nap csak úgy benyögte, hogy nem szerelemből van már velem. Szóval nem, nem vagy egyedül ezzel.
2019. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát vagyunk jó páran azt hiszem erről és arról az oldalról is. :(

De ha kiszerettem, akkor barátok se tudunk lenni!

2019. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat szerintem a parom igy van velem csak meg o sem vallotta be nekem :(

Ugyhogy igen szerintem van ilyen.

2019. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Semmi rendkívüli nincs ebben. A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Bizonyos körülmények között fenntartható a szerelem, de tinikorban ezek a feltételek még nem adottak.
2019. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. Sőt volt, hogy fizikailag is megundorodtam tőle. Sajnos nagyon sokat voltunk együtt, éjjel-nappal és egyszerűen nem jutott idő a saját életemre. Elég volt.
2019. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!