Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám egy kicsit jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám egy kicsit jobb kedvre deríteni magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet az, hogy csúnyán összevesztem a barátommal. Emiatt ugrott a szilveszteri bulim, mert nála lett volna házibuli... és most először egyedül leszek. Ez még önmagában persze nem tragédia, de így, hogy összevesztünk, szörnyen érzem magam, és félek, hogy ilyen lesz az újévem is. :(

Hívtak 2-3 buliba, de nem igazán van kedvem így elmenni.. ti mit tanácsoltok, elmenjek? És hogyan tudnék kikapcsolni kicsit és nem gondolni a barátomra?

(Találkozni meg csak januárban fogunk mert nem egy helyen lakunk, az egyetem köt össze minket.)



2019. dec. 30. 19:26
 1/4 Motomé válasza:
34%
Mivel hasonlóban voltam én is, elég frissen tudok nyilatkozni. Gondolkozz el azon hogy meg érte e bele menni egy vitába. Alárhogy gondolod át rá fogsz jönni hogy semmi értelme nem volt. Ha nagyon jó barátod volt, akkor egy kicsit ülepszik és egy pár hét, vagy esetleg egy hónap és biztosan jóban lesztek. Hideg fejjel meg tudjátok beszélni. Ha esetleg megsértetted akkor őszintén kérly tőle bocsánatot. Ha ő sértett meg téged akkor bocsájts meg neki. És nyugottan menj el egy másik buliba, ha jó, baráti a hangulat, sok mindenkit ismersz akkor nyugottan menj el és érezd jól magad. Ez kicsit el fogja nyomni az érzéseidet. Persze nem jó ha elnyomod az érzéseidet mert lehet hogy egyszerre fog kitörni belőlked és az nem jó. De ha nem vagy lobbanékony akkor szerintem próbáld meg lerázni magadról, hagyd az új évre a dolgot.
2019. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1


"kérly", komolyan?


Egyébként szerintem nem egy barátjáról van szó, hanem A barátjáról.

Ettől függetlenül, OP, menj és érezd jól magad, és ne gondolj rá, ő is ezt fogja tenni. Ha esetleg te hibáztál kérj bocsánatot, és menj hozzá, az lenne a legjobb.

2019. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a "kérly" j volt. :D
2019. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igen, nem egy barátom, hanem a barátom. :)

Valamelyik buliba elmegyek szerintem, hisz igazad van #2-es, ő nélkülem is jól érzi magát majd...

2019. dec. 31. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!