Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért néz meg (keres) nállam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz meg (keres) nállam mindog jobbat a pasim?

Figyelt kérdés

Már lassan feél éve hogy eggyütt vagyunk a barátommal.

Ma este elkezdete nekem mondani ,hogy nállam dokkal szebb gyönyörű lányokat nap mint nap folyamatosan megbámul és végig néz de engem szeret. Ezt mondta Ő.

És nem érti hogy ez nekem miért esik szarul .

Mert nyilván azt érezteti ezzel velem hogy nem vagyok neki elég szép ,jó és tökéketes.

Azt érzem hogy mindig próbálok egy kicsit szebben ,jibban kinézni ő annál inkább csak nézi a nállam egyre jobb csajokat..

És nem látja vagy nem érzi hogy ez miért fáj nekem...

Most akkor én vagyok a tossz ??

Legyek még szebb???

Essek át plasztikai műtéteken ??

Ha jell akkor küldök privibe képet magamrol.



#jobb #rossz #pasi #szépség #pár #bámulás #kûlső #megbámuk #rossxulesik
2016. aug. 12. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Dobd ki a fenébe

El sem hinnéd, hány másik pasinak lennél tökéletes és lenne képes megbecsülni.

2016. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldenél egy fotót?
2016. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De gusztustalan kreten...bezzeg ha te neznel ra masra mar verne tuti a mellet. Ne betegedj bele ebbe, nem eri meg. Mond ezt el neki, es ha nem erti meg, akkor ideje elgondolkozni egy szakitason akar.

17/l

2016. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kuldhetsz kepet :) amugy szerintem ha nen valtoztat, akkor neked kene lepni. De talan egyszerübb lenne beszelni rola
2016. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy csúnya, mert csúnya emberek - főleg fiatal korban - nincsenek, csak olyanok, akik az aktuális szépségideáltól picit messzebb esnek. És az a szerencsénk, hogy azt, akit szeretünk, akibe szerelmesek cagyunk, azt a legszebbnek látjuk, az a tökéletes nekünk. Tehát, ha a párunk azt mondja, hogy mások szebbek nálunk, akkor nem szeret, és ráadásul még bunkó is, nem hiszem, hogy ilyen kapcsolatnak lenne jövője. És törekedhetsz bárhogy, úgysem leszel elég jó neki. A plasztikát pedig felejtsd el, az nagyon kiábrándító. Keresd meg azt a fiút, férfit, akinek te vagy a legszebb. A külsőddel csak annyi a dolgod, hogy légy ápolt, úgy viseld a hajadat és úgy öltözködj, hogy ami neked tetszik magadon, azt kiemeld, ezzel lesz összhangban a külsőd a belsőddel (Én is örülnék képbek)
2016. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: De, vanna csúnya emberek fiatal korban is.
2016. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a következő is meg fogja bámulni a nőket és majd hazudni fog hogy ő nem
2016. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!