Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már olyan akinek így ért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan akinek így ért véget a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Valójában vele már vége a kapcsolatomnak pár napja , mert eléggé fájt a volt barátomtól hogy arcon csapott és ráadásul még kur@nak is nevezett ..amiatt hogy mondhatni kegyesen hazudtam neki , mert nem akartam volna megbántani a nemi életünkkel kapcsolatban ...

Egyszerűen csak az igazat mondtam utána és bocsánatot kértem tőle az előbbiért, ám aki mit sem hall lekevert egy taslit és megmondta nekem hogy többet nem tud bennem bízni se és hogy tűnjek el az életéből mert nem kíváncsi rám..



2020. jan. 2. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"a mozdulataimon látható lehetet volna..."

Nem véletlenül írtam, hogy nyisd ki a szád, ez nem úgy működik, hogy találja ki a gondolataid. A szex nem arról kéne szóljon, amiről nálatok szólt. Ez elmúlt, szakítottatok, viszont amiket írtam, gondold át és fogadd meg a jövőben.

2020. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Pár napja még egy külföldi barátod volt akivel még nem is találkoztál most meg ez. what ?
2020. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!