Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek -nagyon sok a 4...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek -nagyon sok a 4 és fél év kor különbség két fél között? A lány fiatalabb nálam és nem tudom hogy mi tévő legyek 14 éves lesz én meg 18

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Várj 4-5 évet, akkor már teljesen oké lesz a dolog.
2020. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Ez most is teljesen oké.
2020. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha érettebb a lány, akkor oké.
2020. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Ebben a korban még igen, sok. Később már nem számít 4-5 év, de ő csak egy kislány még, az ő érdekében felejtsd el.
2020. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen rendben van. Az én párom is 4 évvel fiatalabb nálam.
2020. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Mit akarnak a 18 évesek a kislányoktól? De komolyan.. vannak szebbnél szebb, korodbeli lányok,akik legalább már agyilag érettebbek is mint egy 13 éves.. és legalább nem büntetik ha lefekszel vele.. vagy babázni akarsz vele?
2020. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Annyira cuki, amikor 4 évet úgy próbálnak lefesteni, mintha legalábbis 60 év különbségről lenne szó. Egy 14 meg egy 18 éves gyakorlatilag ugyanaz a korosztály, főleg ha belevesszük, hogy ez pont az a kor, amikor szellemileg, de sokszor biológiailag is óriási különbségek vannak azonos életkorúak között is.

Egy 14 éves meg nem óvodás kisgyerek már. Szüleink korában volt, aki 14 évesen már dolgozott. Most meg hirtelen pólyás kisbabaként tekintünk rá? Na ne már...

Te pedig legyél boldog azzal a lánnyal, és egy dolgot tanuld meg: a saját életedet éld, és ne másét!

2020. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha az en 14 eves lànyomra màszna egy 18 eves ugy vagnam orrba hogy a tarkojan jonne ki.

Jogilag ez ugyan aggàlyos :) de a fenti eletkorokkak a szexualis kapcsolat is.

Amugy meg mindegy ugysem tart sokaig.

2020. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez még éphogy de okés. Nekem is volt ilyen kapcsolatom.
2020. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

7es

Ne hasonlitsd már azt a korszakot a mostanihoz! Lehet szépítgetni,de az átlag mai 13 éves (14 LESZ a lányka,tehát még 13) agyilag zokni és fogalma nincs még a világról. Anyáink korában muszáj volt komolynak és érettnek lenni,mert nagyanyáink arra nevelték,hogy hamar felnőtt legyen..a mai világ merőben más..nézz már szét a környezetedben,meg pl.az itteni kérdezők is milyen szinten vannak..

Mellesleg én is orrbavernék egy 18 évest ha rámászna a 13 éves gyermekemre..

2020. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!