Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is jogosan esett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan esett rosszul, vagy csak én vagyok a "hisztis"?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk, két éve járunk.

Két hete hétvégén táncfellépésem volt, a barátom nem tudott eljönni. Megértettem, elfogadtam, van ilyen, bár nem esett jól.

Igazából eddig elhessegettem a gondolataimat, de mégis motoszkál bennem valami. Nem kérdezte meg messengeren, hogy milyen volt, hogy sikerült. Nem nagyon beszélünk mostanában írásban, inkább mindent személyesen beszélünk meg. De azért ennyi jól esett volna. Múlt hétfőn a suliban viszont rögtön azzal fogadott, hogy milyen volt a fellépés, meséljek.

Nem tudom, én biztosan írtam volna neki, nem tudtam volna várni hétfőig a kérdéssel.

17L


2020. jan. 21. 11:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezen nincs mit gondolkodni, biztosan nem akart neked rosszat. Valószínűleg Ő is ott szeretett volna lenni a fellépéseden, csak nem volt rá lehetősége. Ennyi az egész. És az, hogy nem kérdezett rá rögtön, hogy hogyan sikerült az egyszerűen feledékenység, ilyen mindig előfordul egy párkapcsolatban, get used to it.
2020. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt te gondolod túl.
2020. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi olyan nem volt, te gondolod túl.
2020. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te gondolod túl.
2020. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!