Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kimondottan tetszik nekem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan tetszik nekem egy fiatalabb lány, mit tehetnék? (Bőven kifejtem)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves fiú vagyok, végzős egy gimiben. Az egyik nyolcadikos lányt már egy ideje figyelem, tényleg tetszik. Szívesen megismerkednék vele. Nem, nem várnám el tőle, hogy az már egyből "több legyen köztünk".


Ma tesi órán játszottunk az osztálytársaimmal, és a tanárral odajött, hogy csatlakozhat-e. Persze, hívtuk őt. Tök jó volt őt látni, és játszani vele. Bár nem beszéltünk közben, a játékra koncentráltunk.

Tehát szívesen beszélgetnék vele, csak tartok tőle, hogy nem jönnék be neki.


Sajnos tudom magamról, hogy egy nehezebben barátkozós típus vagyok, főleg lányokkal valamiért.

Tudnátok valami ötletet adni? Azért írtam le ezt a tesi órás sztorit, mert talán ez egy jó alkalom valamit elkezdeni valahogyan.

Nagyon szépen megköszönöm, ha tud valaki segíteni!



2020. jan. 24. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Sosem fogom megérteni, hogy mit tudtok enni a kislányokon. Agyilag is és testileg is éretlen még egy kapcsolatra. Miért nem keresgélsz a korosztályodban vagy legalább a gimiben? Mi jó a 13-14-15 éves lányokban? Nem támadóan kérdezem egyiket sem, hanem tényleg érdekel.
2020. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Kedves első válaszoló!

Azért mert a korabeli (18 éves) lányok 20+ éves pasikkal járnak. (tisztelet a kivételnek, akik nincsenek sokan)


Én a helyedben elhívnám randira. Legyél férfi! Ha nemet mond, akkor is tisztelni fog, mert el merted hívni.

Tapasztalatból beszélek. Én eddig akárhány lányt hívtam el randira mind nagyon értékelte a bátorságot és azóta is kedvesek hozzám, azok is akik nemet mondtak.

Plusz el fogja mondani a lány ismerőseinek, hogy te ilyen kezdeményező pasi vagy, aki nem fél kimutatni az érzelmeit, vágyait és ebből nagyon sok jó származhat a jövőben.

2020. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Egy beszélgetésben szerintem még nincs semmi ártalmas, nem feltétlen szükséges, hogy tetsszél neki. Viszont ha tetszel neki, később komolyabbra is fordulhatnak a dolgok. :)

Nehogy letámadd egyből a randizással, azzal végleg elijesztenéd!

2020. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos.

Szerintem ha csak látni szoktad, akkor csak beszélgess vele előbb, vagy őszintén elmondhatod neki, ami ide leírtál, hogy szeretnéd megismerni

2020. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem 4 év nem sok. Ebben a korban még lehetséges de ha nem akarsz semmi többet csóknál akkor nem gond. Egyebkent aki irta hogy a korabeli lanyok +20 ast keresnek az igaz. De azért lássuk be a nők hamarabb is érnek mint a ferfiak es nincs kedvunk olyannal lenni akik nem tudfam hatarozott dontest hozni. Mert jartam velemkoruval es ez a tapasztalat. Mindent nekem kell megcsinalnom helyette
2020. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat!
2020. febr. 9. 12:31
 7/7 anonim válasza:
Akkor elmondom, hogy az egyik barátom 25 évesen 15 éves lánnyal járt másfél évig. Azért jártak, mert nekik jó volt. Nem másoknak volt jó, hanem nekik. Tudom, hogy nem ez volt a fő kérdés, de megint jöttek az okos válaszok :D csak annyi, hogy korkülönbség miatt ne aggódj. A csajt és saját magadat kell boldoggá tenned, nem pedig a gyakorikerdesek.hu anonim megmondóit. Egyébként meg a mai világban bármit csinálsz, mindig akadnak majd emberek, akiknek az nem tetszik. Még ha arra teszed fel az egész életed, hogy mindenkinek megfelelj, akkor sem fogsz tudni. Ha látszódsz, akkor valahol ott lesznek a háttérben az elégedetlen, puffogó emberek/tömegek. Szóval szedd fel a csajt, ha tudod és legalább már 18 évesen megtanulod azt, ahová számos 30 év feletti felnőttnek sem sikerült elérni: hogy fiktív tömegek véleményeinek elemzése helyett a saját álmunk megvalósítával foglalkozzunk
2021. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!