Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretnék piercinget, de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék piercinget, de a barátomnak nem tetszik?

Figyelt kérdés
Eddig az egyik fülemben 2, a másikban 3 fülbevaló van és most szeretnék helix piercinget. A barátomnak nem nagyon tetszik, de szerintem nem zavarná különösebben. A hétvégén mennék belövetni, szerintetek?

2019. nov. 21. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Hany eves vagy?

Szerintem az mar nem meno tul sok es szerintem nem akarlak leszolni nem ugy ertem de csak igy tudom kifejezni, hogy egy igazi erett no termeszetesen nez ki es ugy szeretik nem teletomve ilyenekkel. Bocsi a leorasert.

2019. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok, szerintem illik a stíludomhoz és úgy vagyok vele, hogy még ráérek "igazi érett nőnek" lenni.
2019. nov. 21. 11:13
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

16 évesen én azért ilyet nem csinaktatnek


Barátod megindokolta, hogy miért nem tetszik neki?

2019. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs benne semmi dúrva, meg ha olyan helyre megyek ahol nem illik ki is tudom venni.


Nincs különösebb oka, hogy nem tetszik neki, de azt mondta nem zavarná, csak jobban örülne, ha nem lenne.

2019. nov. 21. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne a barátodnak akarj megfelelni, hanem magadnak. Ha neked tényleg tetszik a helix, akkor csináltasd meg. Nem normális kapcsolat az, ahol a felek megpróbálják megszabni egymás kinézetét. Ha a barátod, ezért szakítana, akkor jobb is, hogy vége lett. De szerintem meg fogja tűrni.
2019. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nem szakítana, leírtam hogy elfogadná, csak jobban tetszene neki, ha nem lenne és én se fogok vele emiatt szakítani.
2019. nov. 21. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a probléma? Csináltass, menj, mi akadályoz meg?
2019. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LilPumpfan01 ***** válasza:
Megértelek,én is imádom az ilyeneket manapság már hatalmas divat lett de egyik barátnőm nagyon sokat bajlódott vele,számtalanszor begyulladt neki,volt hogy kikapcsolódott és magának nem tudta újra bekapcsolni.Egyébként vannak nagyon szépek,keress a neten pár képet és a szolidabbakat mutasd meg a barátodnak hátha akkor nem fog annyira idegenkedni a dologtól.
2019. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
Szard le.
2019. nov. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!