Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Edzőtáborban van a barátnőm,3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőtáborban van a barátnőm,3 napja nem beszéltünk. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk, 2 éve járunk, 17 évesek. Pénteken utazott el, mondta, hogy nem nagyon fog ráérni írni. Kedden már jön suliba. Én nem akarom zavarni, de tényleg ennyire elfoglaltak az edzőtáborban? Vagy csak úgy gondolja, hogy majd kedden mindent megbeszélünk.

Egyébként jól megvagyunk.

Nyáron én is voltam, de azért volt pihenés is az edzések között.


2020. jan. 26. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Most edzik meg éppen.
2020. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha előtte még szólt is hogy nem nagyon lesz ideje akkor szerintem nincs ok aggodalomra. Esetleg majd ha visszajön szólsz neki hogy 1-1 sort írhatott volna hogy minden rendben vagy ilyesmi. De azért ne harapd le a fejét :D
2020. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
2 mondatot irni mindíg van idő. Valszeg van valami problémája, ha hazajön üljetek le beszélni.
2020. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ebben a pár napban az edzésre akar koncentrálni.
2020. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Én pl voltam olyan táborban, ahol a helyszínen nagyon vacak/egyáltalán nem is votl internet. Ott nincs ilyen gond?
2020. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
87%
Az nem lehet hogy elvették a telefonjukat? Én is hallotam már olyan edzőtáborról, és nem, nem 10 évesek voltak ott.
2020. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Van net és nem vették el a telóját. Látom hogy néha elérhető, bár akkor is csak nagyon rövid ideig. Azt mondta nem lesz ideje írni. Gondolom sok programjuk van.

Kedves volt velem amikor elköszöntünk, de ez akkor is fura nekem.

2020. jan. 27. 05:08
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha mondta előre, akkor most min agyalsz?
2020. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Attól még, hogy van net, nem biztos, hogy jó minőségű is. Ezt is írtam, de valahogy nem vetted figyelembe...

Egyébként ha nem akarsz holnapig várni, akkor hívd fel este, hogy minden rendben van-e. De ne sértődj meg, ha lerakja hamar, elvégre holnap már találkoztok is. Ennyi távollét a legszebb házasságban is kell.

2020. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Mert éppen tolják
2020. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!