Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti milyen gyakran...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen gyakran küldtök fehérneműs képeket a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Szokott kérni a barátotok hogy küldjetek neki ilyesmi képet? Es ha igen milyen időközönként?

Előre is koszii a válaszokat!;)



2020. jan. 26. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen, szokott kérni. És szokott kapni. :) 17/L
2020. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
sohasem mert meg óvodás vagyok és nincs szükségem topra
2020. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha. A max az volt, amikor csináltam magamról egy ilyen képet, és amikor átjött, megmutattam neki. De nem adnék ki ilyet a kezemből, bármikor vissza lehet élni vele.
2020. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ne csodálkozzon valaki, ha kikerül a netre :D
2020. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jhaaaj,csak ki ne kerüljön a netre!
2020. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Jajjjjjj, kikerül a netre... Ha csak a pasijának küldi nem szanaszét bárkinek és ennek ellenére kikerülne a netre abból pereskedés lenne stb. mert ismert az elkövető kiléte. Ne legyetek már ennyire üldözési mániások.
2020. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
#6-os nem lenne pereskedés mert aki egynek küld az csak idő kérdése és másodiknak-harmadiknak is küldene. És persze ha valakinek van esze nem egyből csak hónapok vagy évek múlva tenné fel és hogyan bizonyítaná bárki hogy 14 hónapja kinek küldte el a puncifotót??
2020. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

A párom soha nem kért de egy év után úgy gondoltam hogy küldök neki.(idén leszünk együtt 3 éve)

Aki x ideig együtt van a párjával, az csak tudja hogy ha összeveszne vele akkor hogyan használná fel a képeket. #kikerülnetre 🙃

2020. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérni nem kért, félévente küldök egyet kb snapchaten. Onnan is el lehet menteni persze, de nem szoktuk. Az hogy kikerül a netre, nem feltétlen egy bizalmi kérdés. (Normális ember mondjuk szakítás után sem rakja ki) Volt már azonban, hogy osztálytársamról került így ki kép, mert ellopták/feltörték/nem tudom mi történt a barátja telefonjával.
2020. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Soha. Ha annyira érdeklem, jöjjön át 😁

Nekem amúgyis legfeljebb csak kellemetlen képeket küldözgetni, nem hogy élvezetes lenne.

2020. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!