Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mennyire gáz, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy fiú lány bejön?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk hetek óta. Igazából én mindig a csajos lányokat preferáltam. Erre betoppant ő az életembe. Nagyon aranyos.

A haja oldalt felnyírt, fent hosszú haja van, vállig érő. A hangja sem lányos, picit mély, és fiú cuccokat hord.

Leginkább a belső tulajdonságai tetszenek, de külsőre is nagyon jó.

Hetero vagyok. Picit félek, ha esetleg összejövünk, leb*ziznak.


2020. jan. 29. 19:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Fiús lány*
2020. jan. 29. 19:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehomiznak, akkor gyerekesek, egyáltalán nem gáz. Mindenkinek más az ízlése.
2020. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Szerintem ne az érdekeljen hogy más mit gondol/mond. Amikor én összejöttem a barátommal voltak akik beszóltak (kb. ok nélkül) ezeken csak nevettünk együtt egy nagyot és éltük tovább az életünket.


Így elmondás alapján vagány, egyedi lánynak tűnik ami ritka manapság. Egyáltalán nem gáz ha ez bejön neked.

2020. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Petra te normális vagy?

Anikóval szórakoztok ilyenen?

2020. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Beanéni b#zizott le téged, mert bámulgattad te hülye, azèrt mondtam hogy ne nézd, az osztályfonokunknek is elmondta.

És szerintem van benne olyan hajlam, ez még vélemény kinyilatvánitásnak hivjàk.

2020. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Neked kell tetszenie a csajnak, nem a haveroknak. És nem, nem leszel tőle meleg (mondjuk ha az lennél sem baj, de ez nem így működik).
2020. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gáznak tartod és félsz, h megszólnak, akkor ne jöjj vele össze... ne vesztegesd szegény lány idejét.
2020. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!