Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek helyemben?

Figyelt kérdés

Elég tanácstalan helyzetbe kerültem,pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal nekem már akkor nagyon tetszett,vele akkoriban szakított a barátja évek után így hát nem volt képes ránézni senkire szóval végül elég jó barátok lettünk.Aztán szilveszterkor kicsit összeakadtunk és bevallotta hogy ő is érez valamit viszont ő még képtelen kapcsolatban lenni,szabadságot akar ezért kért egy hónap "szabadságot" aminek az volt a lényege hogy akármit csinál a másik nem szólhatunk bele.Hát én nem éreztem ennek szükségét és nem is tettem semmit,de eközben kiderült hogy ő összejár az exével kizárólag testi okok miatt. Ez az 1 hónap letelt és még mindig nem tudja mit is akar. Az exe már nagyon sok éve a legjobb barátja volt és úgy jöttek össze,a baráti kapcsolatot semmiképpen sem akarja megszakítani vele (ezt nem is kértem soha) viszont mint kiderült a szexuális kapcsolatot sem.Itt jön a csavar hogy ő állítja hogy még mindig érez felém valamit,ha nem lát napokig akkor hiányzom neki,viszont én ne szóljak bele ebbe a kapcsolatába ő viszont több napos hisztiket levág annyi miatt hogy én elmegyek iszogatni a lány BARÁTAIMMAL. Tehát nem érzem fairnek ezt a helyzetet. Amikor felhozom ezt általában annyival lezárja hogy "te is ugyan ezt csinálnád az én helyemben".Azt hiszem az érzéseim felét ezzel már kinyírta a bizalmamat meg főleg de ennek ellenére még mindig nem esne jól őt elveszíteni.Ő azt mondja hogy még mindig képtelen egy kapcsolatra de legyünk úgy ahogy eddig és ha mindketten azt akarjuk akkor úgyis meg fog történni.Ti mit tennétek a helyemben? Mert ez így már lassan de biztosan kikészít.

20f 19l


2020. febr. 4. 16:51
 1/3 B25 ***** válasza:
100%

Szerintem jobban teszed ha elengeded. Nyilvánvaló hogy még nincs túl az előző kapcsolatán, azt egészségesen meg kell gyászolni és továbblépni. Nem valószínű hogy működni fog ez a dolog köztetek. Sajnálom :/

20/L

2020. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:
Egyetértek, hagyd a francba. Szemmel látható, hogy idő kell még neki feldolgozni, ezen kívül azt sem tudja kitől mit akar..
2020. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hagyd a fenébe. Ha nem hajlandó megbeszélni vagy befejezni így járt!
2020. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!