Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennetek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, több mint 1 eve együtt. Tegnap ram irtt a barátom, hogy nem e baj hogy egy lányt el e visz egy tűzoltó edzésre, ugye ahol mind a ketten benne vannak. Mivel a csaj szüleinek szerelőnel van az autó, és nem tudna máshogy átjutni, ezért gondolom megkérte a barátom. Már régóta ismerik egymást, de tudtom szerint a lány be is próbálkozott már ,de nem lett semmi. Hát én végül rábólintottam, mert nem akarom hogy a barátom úgy érezze hogy uralkodni akarok felette.

Szerintetek kéne aggodnom? Lesz köztük valami?



ápr. 25. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem aggódj! A kapcsolatok alapja a bizalom:) Ha lesz valami, úgyis elmondja:)
ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

"Ha lesz valami, úgyis elmondja"

Ezt miből feltételezed?

ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aggódnék a helyedben.
ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
hát majd úgyis kiderül
ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges aggódni
ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

En már nem 17eves vagyok, remélem érted a célzást

Szerintem szép lassan össze fognak jönni, téged meg baleknak néznek

Ha a lány odavan érte, pláne...

ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a párod értelmes és hűséges akkor nagyon nagy esélyel nem lesz ebből semmi probléma.
ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve együtt vagytok, szerintem megismerhetted ennyi idő alatt annyira a barátod, hogy tudd, hogy megbízhatsz benne, és ezért vagy vele. Ha így áll a helyzet, én nem aggódnék.

Az edzésen ígyis úgyis együtt vannak, nem a kocsiút miatt fog megcsalni, ha meg fog. De mondom, én nem aggódnék.

ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!