Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális az, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha a barátom szó szerint mindent megtílt, és teljes mértékben írányitani akar engem minden értelemben? Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

NEM, nem normális, SEMMIT SINCS joga megtiltani, sem téged irányítani.

Amit tenni tudsz - szakítasz vele a saját érdekedben.

ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem! Nem!
ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a barátod.
ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tipli, de azonnal. Csak rosszabb lesz. Klasszik bantalmazo kapcsolat. Orulj ha meg nem vert meg, szavakkal nyilvan igen - ez az erzelmi bantalmazas.


Ez az iras pont a kontrollalassal kezdodik.


[link]

ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek normális az, ha a barátom szó szerint mindent megtílt, és teljes mértékben írányitani akar engem minden értelemben?"

Egyáltalán nem normális. Ő egy beteg ember. Az én volt barátnőm is ilyen volt, és ment is a huzavona rendesen a kapcsolatunkban, összevesztünk, majd pár nap múlva kibékültünk, ha annyi pénzem lenne, ahányszor megígérte, hogy megváltozik, akkor az összes anyagi gondom megoldódna életreszólóan. Aztán valahogy odáig fajult a dolog, hogy a külsőmet is kritizálta (nyilván nem vagyok tökéletes, van egy elég komoly testi hibám), és ezzel szívig sértett engem. Ha eddig nem zavarta, akkor most miért? Nyilván neki is eldurrant az agya, mint mindig, de ez már nekem így sok volt, és nehezen ugyan, de végetvetettem a kapcsolatnak. Azóta egy nagyon boldog párkapcsolatban élek, és semmi baj sincs az irányítással, illetve a bizalommal közöttünk. Tedd ezt te is! Hidd el, hogy jobb lesz neked hosszútávon. Egy ilyen ember tönkre fogja az életed tenni.


"Mit tudok ez ellen tenni?"

Kilépni ebből a kapcsolatból, még ma!

ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tudsz tenni. Menekülni.
ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj el, mert ez nagyon káros és veszélyes is rád nézve.
ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb kérhet. Azt is csak szépen. Nem vagy a tulajdona.
ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kerdezzek vissza: szerinted ez normalis?
ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérdés? Te magadtól nem érzed, hogy ez nagyon nem normális?
ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!