Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megengedhető egy párkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megengedhető egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy barátnőm akivel mindjárt egy éve együtt vagyunk , neki van egy nagyon jó fiú barátja.. akivel jóba van elég rég és ott volt vele a rosszban. Ez a fiú nekem is haverom volt amíg nem csinált nekem szándékosan több kisebb rosszat és aztán egy nagyobbat. A barátnőm ez után is jóba van vele.. a szerencsém hogy a gyerek ki ment külföldre , de itt kezdődik a baj.. a barátnőm insta storykba rak ki véleményeket és amikor ő kér akkor mindig ki rak közös képet ahol fogja a kezét vagy ahol az ölében ül, oda írja hogy “szeretlek” és ilyenek. Ez megengedhető ? Engem őszintén zavar de nem tudom hogy csak én nem tartom oké nak vagy tényleg nem oké. Tudom hogy szeret és azt is mondta hogy hogyha kéne válasszon nagy esélyel engem választana kettőnk közül. De mégis zavar és nem tudom mi lenne helyes, szabaduljak meg tőle ? Vagy ezzel nincs semmi baj? Nem tudom mi lenne helyes.. veszekedni meg többet nem akarok miatta.. kérlek kulturált őszinte véleményeket.

2020. febr. 6. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Baratnod baratja el kell fogadnod ! Bízni kell a. Baratnod D ő is bízik benned! Ha megcsal akk otthagyni!
2020. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"nagy eséllyel téged választana"... Nem te vagy neki az egyetlen

Szabadulj meg tőle szerintem, ezt lányként írom.

2020. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, hogy miért csinálja, mert az ikyen "más ölébe ülök" már sok.


Én a helyedben lépnék, a csaj meg mehet két szék közül a padlóra.

2020. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem megengedhető. Ültess te is egy lányt az ölébe, majd tegyél ki egy képet, hogy "szeretlek", aztán add be a barátnődnek, hogy csaj jó barát, figyeld a reakcióját. :)
2020. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az öledbe*
2020. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kössetek kompromisszumot. Nem kell választania, ne szakítsa meg a kapcsolatot a barátjával. De ne rakjon ki olyan képet, ahol az ölében ül, stb. Ilyet nem illik tenni, ha egy kicsit is számít neki, hogy te mit érzel.
2020. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki a szűrit! egy normális kapcsolatba ez abszolut nem megengedhető...!
2020. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háát, azért szerintem ilyen "szeretlek"-es posztok, meg ölében ül, az már sok lenne. Nekem azért picit felérne egy "árulással", megcsalással. Hát ilyeneket, amikor van pasink, nem teszünk. Ez azért már talán kicsit sok lenne. Lehet, hogy az illető leányzó még alkalmatlan egy párkapcsolatra. Ha mással vagy együtt, szerintem alapszabály, alapetikett, hogy nem rax ki olyan képet, amin más csávónak az ölében ülsz. Tehát szerintem ez a kiscsajszi valszeg még éretlen egy párkapcsolatra, ő még szerintem komolytalan, ő még nagyon kislány, ő még nagyon gyerek. Szóval, nem alaptalanul zavar ez téged. Szerintem vagy szakítsatok, vagy beszéld meg vele, hogy azért már van egy határ; tudod, hogy tök jóban vannak, de pl na. De ezt nem tudom, mennyire kéne neki mondani, de talán kicsit szégyenbe hoz, kicsit megszégyenít téged ezzel. Mármint, na jó, ha felnőtt lenne, akkor lenne ez végülis megszégyenítés; de mondjuk lehet, hogy ezzel picit saját magát is "megszégyeníti", mert pl könnyűvérűnek tünteti föl mások szemében; például arra gondolok, hogy mindenki tudja, hogy más a pasija, erre meg egy másik pasinak az ölében ül. Tehát lehet, hogy arra is gondolhatnának, hogy téged "palira vesz", vagy pedig arra is, hogy ő pl, hát ,nem konkrétan erre, de ilyesmi, hogy "összefekszik mindenkivel, összeszűri a levet mkivel." Tehát nekem pl ezek jutottak erről eszembe. De főleg, hogy ő éretlen, ő még egy kiscsaj , nem való szerintem neki még egy párkapcsolat. Pl, ha el van köteleződve valaki iránt,akkor nem kéne olyan embernek az ölében ülnie, aki szintén ellenkező nemű, de nem járnak; tehát az én számomra pl ez maximum a saját pasijával lenne elfogadható. Meg úgy nemtom ,pl poénból lehet oké, de hogy "henceg " vele, és kirakja a netre. Nem feltétlenül konkrétan hencegés, lehet, hogy csak úgy ártatlanul rakta ki azt a képet, de szal ez is pl számomra az éretlenségét bizonyítja. Pl én nem vagyok benne biztos, de azt mondanám, hogy szakítsunk, és keressen fel, ha felnőtt. (és még mindig nincs senkije. tehát olyankor keressen, ha ez a kettő tényező teljesül, ha már benőtt a feje lágya, és akkor aktuálisan nincs neki párkapcsolata.)
2020. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!