Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már korábban beszélgettem egy kis ideig snapchaten, már látszott hogy tetszek neki viszont akkor én nem akartam semmilyen kapcsolatot több okból sem és egyszerűen otthagytam, elengedtem. Most viszont érzek valamit kb 2 év után, de már nincs pofám beszélgetést kezdeményezni amiért csak ugy otthagytam korábban, szerintetek ilyen helyzetben mit kéne csinálnom?

2020. febr. 9. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Engedd el. Bunkó voltál vele, most már ne akarj semmit.
2020. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, aztán max kioffol.
2020. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá. Vagy letilt vagy nem. Nincs nagy veszteni valód.
2020. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írj neki és mond meg neki őszintén ,hogy éretlen voltál de most már szeretnél vele te is valamit és kérj bocsánatot tőle amiért felszívódtál!
2020. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!