Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyikőnk se lép de mindkettőnk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyikőnk se lép de mindkettőnknek rossz. Valaki volt ilyen helyzetben, ha igen mi volt a végső löket az elemgedéshez?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja együtt vagyunk viszont az utóbbi 2 hónap borzasztó, mintha kicseréltek volna minket. Egyfolytában veszekedtünk, így elmúlt a varázs nálam és nála se ugyanaz mint régen. Egymás idegeire mentünk minden nap.Próbáltunk kevesebbet együtt lenni hátha az volt a baj, visszafogtuk magunkat, az önfejűségünket is, mert magakartuk menteni ezt az egészet mert nagyon fontosak vagyunk egymásnak. Volt hogy külön mentünk egy kis időre de a vonzalom miatt újból visszakerültünk egymás életébe, mindent megosztunk egymással és nehéz lenne elengedni, de ha esetleg arról van szó hogy jóban maradunk/barátok az nem fog működni egyik részről sem. Sokat beszélünk erről de úgy érezzük már nincs mit menteni ezen, vannak jó pillanatok de már rég nem ugyanaz mint régen.

Nem tudjuk hogy “szabadulhatnánk” meg ettől a mérgező kapcsolattól mert nagyon nehéz


2019. dec. 21. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell megszabadulni, lathatolag ti ezt elvezitek hogy bantsatok egymast, mazo hajlam
2019. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
62%

Szerintem se szabaduljatok meg egymástól :( hidd el megértem nagyjából, ugyanebben vagyok , csak nekem a srác nem is akarja, én erőltettem neki már csak egy ideje, de ahogy visszamentem hozzá jó volt , míg újra össze nem vesztünk

De ha azt mondaná hogy menjek vissza egyből mennék, akármennyit is veszekedtünk mert minden más meg olyan volt

Szerintem ez csak egy ilyen nehezebb időszak, amit simán át tudtok vészelni!

Ne értsd félre, csak te tudod mi a legjobb, meg hogy mit szeretnél

De szerintem idővel mindent meg lehet oldani :)

2019. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat☺️
2019. dec. 22. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!