Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Megpróbálom a lehető legrövidebben megfogalmazni miről is van szó. Szóval eléggé közel kerültem a párom egyik barátjához,mielőtt valaki félre értené,csak barátok vagyunk,nagyon jól megértjük egymást és Ő az akivel igazán megtudom beszélni a problémáim,akár ha a párkapcsolatomról van szó,vagy ha egyszerűen csak egy szar napom van. A probléma az volna,hogy a pasim nem igazán kedveli ezt a srácot,és ez az miatt van,mert még annó megpróbált flörtölni velem. Ezek után elnézést kért, és tisztáztuk a dolgokat..Néha még most is ad kisebb bókokat,és sokszor már azt sem tudom,hogy reagáljak. Tudom,hogy ezek a fiú-lány barátságok az esetek nagy részében rosszul szoktak elsülni,de Én nem tervezek vele semmi komolyat,jó pár évvel idősebb is tőlem és egyszerűen csak hű szeretnék maradni a mostani páromhoz,mert nem igazán tudom elképzelni magam nélküle. Az utóbbi időben eléggé kerülöm ezt a fiút,és ahogy észrevettem Ő is engem,azt hiszem ez jobb is így. Titokban tartjuk a kapcsolatot,ami tudom,hogy nem egy jó ötlet,már csak azért is,mert a pasim azt mondta,hogy nem akar engem a közelébe. Én csak nem akartam senkit sem megbántani,így továbbra is beszéltem vele,viszont soha,de soha nem kerestem Őt..Ő volt az aki mindig írt/keresett engem,magától. Valószínűleg tisztázni kéne a dolgokat mielőtt félreértések lennének,de fogalmam sincs hogyan. Én nem szeretnék veszekedni senkivel.. Szeritetek csak kerüljem és tartsam a számat ? Lehetőleg normális válaszokat kérek,előre is köszönöm ! 17/L

2019. okt. 4. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyiküktől mindenképp búcsúznod kell. Az ellenkezőjének a lehetőségét elvetted azzal, hogy titkolod vele a kapcsolattartásod - én pl azt hinném ezek után, hogy megcsalsz vele -.
2019. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,de nem lett volna más választásom. Nagyon jó barátok voltak a múltban,de most a párom kimondottan utálja,és ennek az a bizonyos incidens az oka. Engem nagyon bánt,hogy tönkretettem egy barátságot,nem tudom mi tévő legyek..Csak valahogy jóvá szeretném tenni a dolgokat kettőjük közt,de azt hiszem ez nehézkés lesz.
2019. okt. 4. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha egyszerűen nem foglalkoznál azzal hogy mi történt és miért hanem egyszerűen élnéd az életed a barátoddal a 3. kerék nélkül ?


Ha azért tartod a másikat mert simogatja az egod akkor keress egy "külsőst" erre a célra.


Nem azzal fogod rendbehozni a dolgot kettőjük között hogy titokban beszélgetsz a barátjával.


"senkit nem akartam megbántani ezért titokban beszélgetek a másikkal" looool érzed azért az iróniát ? Szerinted mennyire bántaná a barátod, ha ezt megtudná ?


Szerintem r**nc vagy és mind a kettő srácnak jobb lenne nélküled :)

2019. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Te helyedben először megnézném a szó definícióját,mert úgy tűnik,hogy fogalmad sincs milyen lányokra is szokták ezt mondani. Nem csináltam semmi rosszat amivel kiérdemelném,hogy valaki ilyen megjegyzéseket tegyen rám,az egy dolog,hogy én tartom a kapcsolatot az egyik barátjával,akit már az előtt ismertem,hogy összejöttem volna a mostani párommal,de akkor sem tartom magam egy utolsó rib*nek. Egy pár mondatból még nem fogsz annyira megismerni,hogy vélményt alkoss rólam. Mindenesetre köszönöm,NEM kérek több választ !
2019. okt. 4. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:

1.Akkor a kérdésedben vannak fogalmazásbeli problémák vagy továbbra is fentáll az állításom:


"Eléggé közel került a párom egyik barátjához"--->Ez eléggé leszűkíti a dolgot arra az időintervallumra amikortól együtt voltatok


2.Nem tettem semmi rosszat.:


Nem. Csak annyira nem bírsz a véreddel, hogy a barátság sem jelent neked semmit és a párod barátja alá adod a lovat azzal hogy nem is nem fejezed ki a nem tetszésedet a közeledésére hanem még neki panaszkodsz a párkapcsolatodról (A BARÁTJÁRÓL A TE PÁRODROL). Vele beszélsz meg dolgokat amiket a barátoddal is megtehetnél vagy esetleg egy barátnőddel, de nem neked pont a párod barátjával kell.


3. Néha még ad kisebb bókokat, nem is tudom hogy reagáljak, de azért titokban beszélgetek vele annak ellenére hogy már szétziláltam a barátságukat és egyértelműen tudom a párom véleményét a témában.


Elég infóm van eldönteni hogy tettél-e rosszat amivel kiérdemelheted a jelzőt.


Szakíts szegény barátoddal. 17 éves vagy. Hagyd kiélni a véred és ne bánts másokat akik szeretnek. Majd talán kinövöd vagy veled marad a viselkedés forma örökre, de a következő pasinál majd okosabban csinálod.

2019. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak hogy nagyon sok olyan dolog van amit Te nem tudsz. A barátom is tett dolgokat amik nekem rohadtul nem estek jól,de megbocsátottam neki,na és miért ? Mert szeretem. Azt hozzá tenném,hogy azért tartom közelinek ezt a bizonyos barátot,mert sokszor ott volt nekem,amikor a párom nem,és mindig megpróbált tanácsokat is adni. Ahogy írtam,van köztünk egy kis korkülönbség,ami azt illeti,neki már több tapasztalata van az életben mint nekem. Na most mindenki gondoljon amit akar,én is követtem el hibát azzal hogy titkolóztam,ezt beismerem,de akkor sem kéne ilyen megjegyzéseket tenni rám. A teljes háttérsztorit Te sem tudod kedves utolsó,egyszerűen csak nem akartam az életem fogatókönyvét kiírni gyakorira,szerintem ez érthető.
2019. okt. 5. 09:47
 7/9 A kérdező kommentje:

"Elég infóm van eldönteni hogy tettél-e rosszat amivel kiérdemelheted a jelzőt."


Hát én ezt nem nevezném elég infónak. Ezt a jelzőt nemileg erkölcstelen nőkre szokták használni,ergó olyan lányokra akik könnyen adják magukat. Nem csókolóztam vagy feküdtem le a barátom haverjával,csak mert néha beszélgetek vele,még nem leszek r**anc.

2019. okt. 5. 10:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szerinted csak fizikai kapcsolattal lehetsz erkölcstelen akkor nagyon elveszett vagy. De lehet beteg. Ribizli vagy aki több embert hülyít egyszerre, törődj bele.
2019. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beteg ? XD Oké,rendben,Te meg nem vagy komplett.
2019. nov. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!