Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Titeket mennyire zavar/t...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar/taszít, ha egy lány havonta 1-2 alkalommal füvezik?

Figyelt kérdés
Leginkább a 17-20 éves fiúk válasza érdekelne

2020. febr. 9. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha a baratnőm lennél és ezt a kapcsolat kezdete után jó sok idő elteltével közlöd, akkor (mivel gondolom már nagyon beléd szerettem) nem mondanám, hogy szakítok, csak megjegyezném, hogy állj le, és csak magadnak ártassz vele.


Viszont ilyen csajjal alapból nem jönnék össze, mert undorítónak találom. Én is csináltam és abba lehet azt hagyni...

Lényegében, taszít! 17/F

2020. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Voltam 17-20 éves egyszer régen. Az ér...?
2020. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kokszoskároly válasza:
36%
Nem zavarna, nem olyan komoly dolog az. Azt csinál amit akar csak ne kezdjen el komolyabb cuccokat tolni. Az már gáz.
2020. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 October15 ***** válasza:
77%

17-20 évesen valszeg nem toleráltam volna.

Így 28 évesen... talán. Bár valszeg aligha csatlakoznék + nyilván nem tartom a legjobb dolognak ever, de ilyen gyakoriság mellett még lehet egy normális lány.

2020. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerény véleményem szerint ez számomra teljes mértékben taszító. A cigizésbe még csak-csak belemennék, de az se tetszene mivel én azt sem csinálom így csókolhatnám az igen cigiszagú száját. (Nem szeretnék ezért "nem hasznos" jelet kapni, mert nem tetszik neked a véleményem)

Egyik jó barátom cigizik eleve és Ő össze jött egy olyan csajjal aki cigizik és füvezik is. Tudott róla már az eleje óta, végül olyan 2 hónapig jártak, de nem a fű miatt szakítottak.

2020. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

17/f

2020. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha ad nekem is belőle akkor nem
2020. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Stark2000 ***** válasza:
79%
Személy szerint taszítana. Édesapám és édasanyám miatt gyerekkorom óta utálom a cigit is, szóval nem, egyszerűen nem férne bele. Én egyébként is szeretek sportolni, odafigyelni a táplálkozásra, nekem fontosak ezek a dolgok. Drog abszolút tabu, sosem voltam rá kíváncsi.
2020. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

A fű természetes anyag, nem árt.

Sőt.. hisz növényi eredetű természetes anyag, csak ne vidd túlzásba.

2020. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem is az zavarna hogy füvezik, hanem az, hogy tudom ez milyen társaságokkal/emberekkel párosul. Sokáig szívtam én is, és láttam hogy a füves lányokat próbálják mindenbe (szintetikus) dolgokba belehúzni, illetve meg akarták őket "csinálni". Ami a legszomorúbb hogy hiába volt az adott lány okos, tanult, egy idő után megtanulta kihasználni hogy lányból van ezzel pedig jött hogy a személyisége is megváltozott rossz irányba, illetve ha hibázott akkor valóban gerincre is vágták. Én nem jönnek össze ilyen lánnyal. Ha Magyarországon legális lenne, és ellenőrzött helyről származna mint Hollandiában akkor egy szavam nem lenne, de így....
2020. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!