Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megmondtam a barátomnak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a barátomnak hogy zavar hogy beszélget az egyik lány osztálytársával és most úgy tűnik nem is szól hozzám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval az volt hogy elmondtam neki hogy sokat gondolkozok azon hogy sokat beszél az egyim lány osztálytársával suliban,és csak megkértem rá hogy többet ne beszéljen nekem a lányról vagy arról hogy dumálnak. Az a helyzet hogy én és a barátom 6 órányira lakunk egymástól,és nem sokszor tudunk találkozni,és nagyon félek hogy elveszítem őt. Plusz a lányt se bírom,mert tetszett neki a barátom és kamu profilokat csinált róla és sértegette a barátait. Sosem beszélgetnek négyszemközt,mindig csak bandákban,de tényleg zavar engem :(Most nem szól hozzám,félek hogy megbántottam a túlféltésemmel :( Mit csináljak,hogyan engesztelhetném ki?


Ui.: a barátom sosem csalna meg,ezt én is tudom,de szorongásos vagyok,rengeteget gondolkozok,és hát.. aki szorongásos az tudja milyen..



2018. nov. 17. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik mondatod ellent mond a másiknak.

Minek féltékenykedsz? Ez még a legerősebb kapcsolatotis tönkre teszi.

2018. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla ez csak jön..
2018. nov. 17. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban nincsen semmi, hogy beszélgetnek. Ezzel nem csal meg téged. Viszont a túlzott féltékenykedés tönkre fogja tenni a kapcsolatot. Bízz meg benne, ha szeret nem fogja megtenni. Ezzel viszont eltaszítod magadtól és te fogod megszívni, mert elhagy. Esetleg menj el pszichológushoz, hogy le tudd küzdeni a féltékenykedést.
2018. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár minden oké💖
2018. nov. 17. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!