Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy ideje fura érzesem van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje fura érzesem van a párommal kapcsolatban. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban 2 éve lesz, hogy együtt vagyunk a barátommal. Úgy érzem, hogy nem figyel már rám annyira, mint az elején. Tudom, hogy ez valahol természetes, de én továbbra is igénylem a figyelmet, romantikát. Lehet, hogy csak én érzém így, mert most alapból kicsit nehéz időszakban vagyok ezért még jobban igényelném a szerelmét, de kettős érzéseim vannak. Vannak jobb és rosszabb napok, van amikor azt érzem minden jó, de van amikor úgy érzem nem is vagyok neki annyira fontos. Tudom, hogy szeret és lehet, hogy én reagálom túl, de azért sokat rágódom ezen. Beszéltem már vele erről, de ő ezt nem látja így, szerinte semmi nem változott. Nem akarok hisztisnek tűnni és nem akarok veszekedni sem ezért nem nagyon hozom már fel, próbálok lazább lenni és elengedni az apróbb dolgokat, de azért sokszor bánt engem ez. 22/L
2020. febr. 11. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre szoktam mondani, hogy örülj annak ami van. Főleg ha nem is változott semmi.
2020. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Viszont ha tartósan így érzed akkor lehet van valami probléma amit meg kellene beszélnetek vagy változtatni valamin, esetleg új programokat kitalálni, elutazni valahova, lehet ezek jobban összehoznának titeket újra :)
2020. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen rágódós vagyok. Illetve nekem is ez a problémám, annyi különbséggel, hogy szerintem az én helyzetemben láthatóan tényleg kevésbé figyel már rám. :( És ugyan azt mondja hogy nem változott semmi. Imádom szeretem, de ezt sehogy sem tudom elengedni.:( És nem is tudok úgy tenni mintha nekem ez jó lenne. Ahj utálom ezt a reménytelen helyzetet.

Segíteni nem tudok, mert én sem tudom hogy én mit csináljak. Csak jól esett kiírni.

Azért neked sok sikert.

2020. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!