Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl nagyok az igényei/elégedet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az igényei/elégedetlen vagy igaza van?

Figyelt kérdés

Ő szakgimis, én pedig egy erős gimnáziumban tanulok és kollégista vagyok.

Találkozunk hétköznap 1-2-szer 2 órára este. Plusz péntekenként 5-6 órára. És még vasárnap is, mikor visszakísér a koliba olyan 2 órát találkozunk. Mindig azzal van baja péntekenként, hogy nem engednek el a szüleim tovább este 10 óránál. De hát értem én, hogy hétvége van, de szeretném kialudni magam és még tanulásra és barátokra is szeretnék időt szánni, mert nagyon kevés időm van. Ezt ő is tudja. Mindig az a baja, ha találkozunk, hogy nem vagyok tovább elengedve. Még nem vagyunk felnőttek, mit akar? Meg hogy a szüleim nem engedik, hogy vele aludjak. Szerintem ez nem eget rengetően nagy probléma. Igen, jó lenne. Igen, jó lenne még többet együtt lenni, de tőlem csak ennyi idő telik. Viszont mindig ezen idegeskedik és szidja a szüleim, miért nem engednek tovább, engem meg idegesít már ez.



2020. febr. 15. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Neked van igazad. Nem hanyagolhatsz semmit és senkit miatta, éjjel meg aludni kell, ez a normális.
2020. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ne hagyd, hogy megfojtson!
2020. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én szüleimet szidná, az lenne az utolsó mondata hozzám!
2020. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erpszakos, egoista luvnya. Az ilyen a tipikus érzelmi zsaroló, persze mindig kitalál valamit, hogy igazából minden a te hibád, ő csak szeret... :D
2020. febr. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!