Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másképp adjam elő magam, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másképp adjam elő magam, vagy mit csináljak? Nekem nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, se kövér, se félős, se visszahúzódó, de amikor pár éve még elég szemét stílusom volt akkor az imponált pont azoknak a lányoknak akiktől az értelmi szintjük alapján elvárható lenne hogy normális fiúk tetszenek nekik, most viszont pont azoknak a lányoknak jövök be akik nekem nem jönnek be, vagy csak egyéjszakást keresnek, esetleg full nem felelnek meg az elvárásaimnak.



Valamint kíváncsi lennék, hogy nagyok-e az elvárásaim:

Tehát, nem érdekel hogy a lány szűz-e, és 0 vagy 10 barátja volt eddig ha nem r*b4nc

Ne kellesse magát mindenkinek, de ne is játsza az elérhetetlen és ne tegye magát.

Ne legyen divatból depressziós, ne legyen antiszociális, szeressen társaságba lenni , az is előny ha szeret bulizni. Lehetőleg ne legyen dr0gos, legyen jó alakja és tetszen külsőre is. Ne legyen unalmas, lehessen vele beszélgetni is mindenről, meg úgy legyen normális személyisége. Ja és ne nála 4-5 évvel idősebb palik tetszenek neki, velem max 1-2 év eltéréssel egykorú legyen, ne az legyen neki az imponáló ha valaki "badboy".

Válaszokat várom, bocs hogy hosszúra sikerült.

17/F



2020. febr. 10. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos nincs találat. Próbálja módosítani a keresési feltételeket!
2020. febr. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl magasak az elvárásaid, hanem túl részletesek.


Gondolj bele, hogy mennyi ideig kell keresgélned, amíg egy lány pontosan bele fog illeni a te általad felállított "öntőformába". Nem mondom, hogy soha, csak azt, hogy sok idő kell hozzá.

Ha előbb akarsz barátnőt, akkor meg kell alkudnod némely pontokon.

Egyébként meg, ha éveken keresztül tartod magad ezekhez az elvárásokhoz, előbb-utóbb annyira magányos leszel, hogy magától csökkenni fognak az elvárásaid, mert érzékenyebb leszel a kisebb ingerekre is.


25/F

2020. febr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2.:

Hat igazabol egyenfuggo,tehat nyilvan megalkudnek par ponton ha szeretnem az adott illetot es vele akarnek lenni. Amugy egyaltalan nem vagyok remenytelen tipus tehat elobb utobb ugyis osszejon ,csak neha ugy vagyok vele hogy megismerek egy lanyt ajj de jo tok jo arc aztan par ora utan mar idegesit a szemelyisege😂

2020. febr. 10. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!