Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Kosarazok. Van egy fiú, aki tetszik nekem, ő is kosarazik,de egy másik egyesületnél. Többször láttam már meccsek után, vagy meccs közben, de még egyszer sem beszéltem vele. Semmit nem tudok róla, csak annyit, hogy egyidős velem. Szeretnék kicsit jobban megismerkedni vele, de a csapatomból nem akarok elmenni. Mit tegyek?
2020. febr. 22. 09:49
 1/1 anonim válasza:
Keress közös ismerősöket vele, hátha van, és aztán beszélj velük. Ha találsz valakit, aki ismeri a fiút, akkor lehet hogy tudna segíteni, tanácsot adni.
2020. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!