Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy exeteknek sok nagyon béna privát képet küldtetek de szakításkor ezeket felhasználta és kellemetlen?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Exem agyilag egy zokni, ami 3 hónap után esett csak le! 1 éve dobott meg megcsalt, de január óta fenyegetőzik meg írogat, mintha vissza akarna kapni, csak 2 dolog van ami miatt nem lesz ebből semmi már. Az első, hogy hazug liba, a második meg +20kg-ot felszedett és olyan, mint egy sonka😂 alapból nem volt sovány, akkor pont jó volt, de most én szégyenlem magamat, hogy 2 hétig próbáltam vissza szerezni mert szerettem... Furcsa dolog a szerelem
2020. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Nem szoktam senkinek "béna privát képeket " sem "intim fotót" küldeni.
2020. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Édesanyámmal fordult elő, hogy az exe kiadott róla privát dolgokat ismerősöknek. Ezzel tulajdonképpen személyiségi jogokat sértett, de valamiért nem lett belőle semmi. Ha lett volna beleszólásom biztosan bíróság lett volna belőle.
2020. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!