Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen volt az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csók?

Figyelt kérdés
Hány évesen csókolóztatok először, milyen érzés volt? Hogyan történt meg?

2020. febr. 26. 07:25
 1/5 Stark2000 ***** válasza:
90%

15 éves voltam, volt barátnőm 14 volt. Hát véleményem szerint elég bénák voltunk, és ami a legfurcsább volt, hogy rettenet gyorsan "elfáradtak" az arcomon az izmok, első pár alkalommal ilyen fél perces csókokat abszolút nem bírtam. xD

Amúgy 1 hónapja jártunk, mikor megtörtént. Előtte rengeteg szájra puszi volt. Suli után találkoztunk, és egy erdős részen egy kisebb parkban történt. Leültem egy félig széthasított rönkre, megkértem, hogy üljön az ölembe, szembe velem, aztán valahogy megtörtént. Hozzáteszem, szakadt az eső, de legalább emlékezetes maradt. :D

2020. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
18 voltam, nagyon béna voltam, fogalmam sem volt, hogy mit kell csinálni. Az akkori barátnőmnek már volt előttem kapcsolata, így ő tudta hogyan kell. Megkértem, hogy tanítson meg, aztán pár hét után már jó volt.
2020. febr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csicuki ***** válasza:
89%
Ha jól emlékszem az első csókom egy koncerten volt hú isteni érzés volt totál szerelmes voltam abba a srácba akivel elmentem oda, az elején egy kicsit meglepődtem és nem voltam olyan ügyes de utánna nem kellett sok idő és egész jól belejöttem
2020. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
84%
14 éves voltam, és szerintem egy abszolút kudarc volt. Nagyon bénák voltunk. Kb. egy hónapja jártam a sráccal, mikor éppen veszekedtünk. Megilyedtem, és visszavonultam, már feldobtam a szakítás témáját is, mikor mindketten elhallgattunk. Erre nem is reagált. Egy tíz másodperc csönd után egyszerre hajoltunk egymás ajkára. Nagyon bénák voltunk, de nem volt rossz élmény. Előtte persze nálunk is volt szájrapuszi.
2020. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Huuha... mult nyaron, 16 evesen egy kisebb fesztivalon egy baratnom haverjanak a haverjaval, akit elotte nehany oraval ismertem meg. Eletem legrosszabb sztojia🤦🏼‍♀️😂 Tobbet ittunk mint kellett volna, eloszor csak beszelgettunk, aztan nagyon ugyesen kitalaltuk h probaljuk mar ki hogy milyen, mert az elott meg egyikunk sem csokolozott. Az volt a nagy elmelet, hogy tekintsuk ezt nulladik csoknak, hogy majd az elso jo legyen. Es ez teljesen logikusnak tunt..... szoval ja. Igy.. es fujj.. szarfos emlek😂😂 Ez elott annyiszor elkepzeltem hogy vajon milyen lesz, nagyon romantikus es felejthetetlen elmeny. Abban teljesen biztos voltam hogy olyannal fog negtortenni akit tenyleg szeretek es foleg nem ugy hogy elotte ittam. De tessek... na mindegy.. Amugy nagyon furi erzes. Igazabol semmihez sem hasonlithato.. a hasadban is erzed ahogy megbolondulnak a hormonok:D
2020. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!