Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakitsak, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak, hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, debrecen környékén élek. Barátnőm Sopronban. Csak hétvégén találkozunk, akkor is csak budapesten, ahová mind a ketten vonattal járunk fel. Múlthéten voltam náluk sopronba, egy hétvégére. Megismertem a szüleit, testvéreit. De az elmúlt pár hétben sokat veszekedünk. Mindig rámnyomja a telefont, elég sokszor hisztizik. Én ezt a nagy távolságot már nem nagyon birom, és azt sem, hogy még a találkozókkor is mindig behiztizik. nem szeretném megbántani, mert nagyon szeretem, és ő is engem. Eléggé fájni fog nekem a szakitás, de nekem ez lenne a legjobb. Nekem, személy szerint jobb volt szingli ként. Szerintetek hogyan hozzam fel? Lassan? Mivel utalgassak rá?

2020. febr. 28. 15:07
 1/3 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki egyenesen! Ezzel mész a legtöbbre, ez lesz a leggyorsabb, nem az utalgatás.... Mondd meg neki egyenesen, hogy szakítani szeretnél. Aztán hozd fel az érveket, hogy miért.
2020. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Írd le neki ezt, így ahogy van. Felesleges kertelni meg szépíteni a dolgot, csak mondd meg az igazat, és kész.

A lényeg, hogy ne hasson meg a sírás meg a könyörgés, mert ha egyszer visszakozol és meggondolod magad, akkor az életben nem fogsz tudni kilépni ebből a kapcsolatból, mert sajnálatból mindig visszafogadod majd...

2020. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Személyesen. Kaja után.
2020. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!