Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátomat hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat hogy mondjam el neki? 18L

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 13:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így.
2020. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Pfej
2020. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%

Úgy, ahogy fordított esetben te szeretnél tudomást szerezni!

.

"Megpróbáltam, mással milyen, de feleannyira sem jó, mint veled!" - hátha ezzel örömett szerzel barátodnak.

2020. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Csak egy csók történt de nagyon megbántam, a barátomnak mindenképpen el szeretném mondani csak nen tudom hogy mondjam el neki úgy hogy megbocsájtson nekem.
2020. febr. 26. 13:57
 5/28 Csicuki ***** válasza:
83%
Na jó vegyél egy mély levegőt előtte és mondd el összeszedetten amit szeretnél ne gondold túl csak rosszabb lesz.
2020. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sajnálom, de a buli hevében összeszűrtem a levelt xy-nal.

Amúgy meg minek csakltad meg?

2020. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Minél előbb mond el neki, meséld el neki részletesen hogy mi történt és nagyon sajnálod, megbántad, stb. Egy csók azért megbocsátható ha látja rajtad hogy tényleg megbántad már.
2020. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

" Szeretnék veled beszélni valamiről, de kérdlek hallgass végig...Nagyon szégyenlem magam és meg is bántam, hogy ezt tettem, de úgy gondolom, jogod van tudni róla. Csókolóztam egy másik fiúval, nagyon sajnálom. "

Én így mondanám el azt hiszem.

2020. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha nekem azzal jönne a barátnőm, hogy "figyi, csókolóztam tegnap egy sráccal", akkor én kiábrándulnék belőle, elveszne a bizalom és dobnám. Nagy mázlid lesz, ha azt válaszolja majd, hogy a csóköt nem tekinti megcsalásnak és szent a béke.
2020. febr. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
39%
Kezdjél el csomagolni. Kevés a barátod, legközelebb majd még mást is teszel. De szép azért hogy külön jártok bulizni. Szerintem a barátod is csajozik ezerrel. Sok boldogságot nektek.
2020. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!