Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnöm néha bezsél más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm néha bezsél más fiúkkal masangeren. Ti barátnőmtők is szokott olyat? Ez belefér egy pár kapcsolatba? (lent folytatás)

Figyelt kérdés
3 db fiú van kivel néha beszél mind a 3 oda van érte és nem tudom hogy kezeljem magamba . Ő nem hajtja el mind 3 flörtöl vele.
2020. márc. 1. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Te is beszélgess más lányokkal,a hatalom annak a kezében van akiért többen rajonganak. Tehát a barátnöd ügyes ha vége lesz,tud választani 3 másik közül.

Persze most még csak barátok de neked is lehetne csak barát lányok is...kitudja mikor jönnek jól

2020. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen belefér. Nekem is egész életemben lány barátsim voltak, már oviban is. Már házas vagyok, de most is ez a helyzet, a lányokkal egyszerűen jobban kijövök, jobban tudok beszélgetni. Nincs vele semmi baj, csak rögtön a legelején tisztázzuk, hogy csak barátság. Eddig egyen kívül tartották is maguk hozzá.
2020. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csicuki ***** válasza:
79%
Amíg csak beazélgetnek persze belefér nincs benne semmi rossz egy kis flört még nem megcsalás. Amúgy ezen kár vetyengeni csak veled jár. Még csak nem is élőben beszélgetnek hanem messengeren.
2020. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Csináld te is, és figyeld a reakcióját. :) Ha elkezd féltékenykedni, akkor majd észreveszi magát. :)
2020. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jézusom más fiúval beszél :O Nincs ezzel semmi baj.
2020. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A fiú polo nélküli képet küldött a nőmnek. A nőm egy szelfit és volt ílyen az írásba a fiúval akivel a neten bezsélt hogy az a puszi küldés az csak búcsú volt. Most agodom . Ez is belefér?
2020. márc. 1. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm matel-fizikás iskolába jár, a sulija kb 80%-a fiú, így neki is sok fiú haverja van. Engem nem zavar, nem vagyok féltékeny típus, és megbízom a barátnőmben.
2020. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ne már...

Lány vagyok, vannak fiú barátaim, mindig is voltak. Páromnak is vannak lány barátai, mindig is voltak.

És igen, küldenek néha felsőtestes képeket, mert büszkék rá, hogy látszik a gyúrás. Mondom neki, "ügyes vagy Pista jól nyomod, csak így tovább" és ennyi. Ne féltékenykedj feleslegesen, csak tönkre fogod vágni a kapcsolatot

2020. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!