Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Nektek a teltebb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek a teltebb, molettebb lányok jönnek be inkább vagy a vékonyak?

Figyelt kérdés
Lányok! Nektek a macisabb, vékonyabb vagy az izmos fiúk tetszenek? Légyszi nemet és kort is írjatok.

2020. márc. 4. 21:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én személy szerint a vékonyabbakra és az átlagos testalkatúakra bukom, de találkoztam már molettebb lánnyal is aki tetszett. 19/F
2020. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a molettebb jobban tetszik, a nagyon vékony meg egyáltalán nem.
2020. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a vékony lányok jönnek be, a molettek egyáltálán nem tetszenek, van egy aranyközépút bizonyos csajokon egy nagyon pici felesleg még turhető, számomra, de ink. vékony csajszi legyen :P
2020. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az átlagos és a vékony testalkatú fiúk jönnek be, ne legyen 2 méteres kigyurt izomagy. A macis fiúk egyáltalán nem tetszenek.
2020. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 October15 ***** válasza:
100%

Baromira a lányon múlik / múlott [qrva rég voltam már tini :D ] de ha rangsorolnom kellene akkor átlagos>molett>vékony.


28F

2020. márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésre válaszolva: a molettebb nők, de az sem baj ha kövér.

28F

2020. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két tipus jön be :

1. ATomvékony, max 40-45kg.

2. Ha ducibb, azzal sincs baj, de csak ha minimum F-H mellek lengedeznek rajta :-)

Ezekre indulok be igazán :-)

2020. márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csicuki ***** válasza:
100%

Általában az átlagos vagy a kicsit testesebb pasik szoktak bejönni de találkoztam olyan vékony pasival is aki tetszett.


20 L

2020. márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire inkább a vékony lányok tetszenek. Volt már olyan, hogy teltebb lány tetszett, de csak akkor ha a melle is nagy. Erre szokták azt mondani, hogy formás (curvy). Viszont az ilyen anorexiás, extrém vékony lányok egyáltalán nem jönnek be, akkor inkább legyen rajta valami túlsúly, minthogy ne legyen rajta semmi fogni való.


25/F

2020. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem inkább az izmos fiúk azok, akiket preferálok, a macissal sincs nagy bajom, de azért túlzásokba ne essünk.

A vékonyabb testalkatúakat nem nagyon szeretem.

Egyszerűen nem tudnék úgy lenni, hogy konkrétan a csuklóm vastagabb mint a fiú vádlija.

L

2020. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!