Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják furcsának azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják furcsának azt hogy én a molettebb lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor feljön a téma,hogy kinek milyen lány tetszik. Én azt mondom hogy én a belsőt nézem de ha a külsőt nézzük akkor a molettebb lányok tetszenek. Ez után ki nevetnek.

18/f



2018. febr. 13. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokkal "divatosabb" a vékonyabb lányokat szépnek nézni. Az ő szemükben a szép=vékonnyal nem a szép=amit bárki egyéni véleményében szépnek gondol.

A molett/duci/husis stb lányokat mindig (s általában alaptalanul) összekapcsolják minden más bajjal: ápolatlan haj/szőrzet, testszag, rendetlenség stb.

A duci lány azért duci mert elhagyta a testét, zabál össze vissza, kizárólag gyorskajákat és kólát s ezért ők mint igénytelent látják, ebből következtetnek más igénytelenségekre (Ne is törődjünk vele, hogy ez a felfogás káros, sértő és lenéző).

Nyilván nem mindenki gondolkodik így, tehát kinek nem inge ne vegye magára. De az általános vélemény ezen alapul, sajna....

2018. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem jó, hogy megvan a saját véleményed. Egyetértek az előzővel. Mindenkinek a divat fontos.
2018. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szard le mit gondolnak mások!
2018. febr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert más mint a társadalmi "norma". Sajnos mindenütt a vékony lányokat nyomatják, és ezért rengeteg molettebb/kövér lány küzd önértékelési gondokkal. Vannak olyanok, akiknél ez odáig fajul, hogy mikor már teljesen lefogytak is azt gondolják hogy kövérek.

Egy molettebb/kövér lány is ugyanúgy lehet vonzó a megfelelő embernek, mint egy modell. Persze a legtöbb ember valószínűleg nem lesz jó véleménnyel róluk, de nem is nekik kell megfelelni. Egyébként ugyanez van ha kicsi a melled, lapos a feneked stb.

Mindenkinek saját magának kell megfelelnie, és sose szabad a "világra" hallgatni. Illetve az is fontos, hogy ne támasszon magával szembe nagy elvárásokat. Csak kis lépésekben. :)

2018. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De jó ezt olvasni, hogy vannak még fiatal srácok, akiknek bejönnek a duci lányok :)

Ha gondolod írhatsz :)

18L

2018. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mert szembe mész az általánosan felállított normával, ami szerint csakis egy csontkollekció lehet szép csaj.

Amúgy nekem is írhat aki gondolja.

2018. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy büszke az önálló ízlésedre. Sokkal jobb dolgokat fogsz megtapasztalni, ha nem a divat befolyásol.

26F (és a duci lányok ide írjanak, ne az előző válaszolóknak :D )

2018. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!