Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki segítene átlátni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene átlátni a helyzetet? Inkább férfiak válaszát várom, hiszen részben a ti szemszögeteket próbálom most megérteni, de nő társaimrais kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés
17 éves vagyok ,ő 19lesz,igen fiatalok vagyunk.Nekem 2 éves kapcsolatom volt neki 3,engem is csaltak őt is.Nekem eléggé komplikált családom van 0-24 veszekedés.Neki elég nehéz gyerekkora volt,és nagyon érzékeny,a régi sérelmeit magával hozta.Egyikőnk sem tartja a számára jó életvitelnek ,hogy összevissza pasizzunk/nőzünk.Beszelgettem már vele erről ,1 embert akar szeretni,leakar köteleződni.Énsem és ő sem jött össze úgymond akárkivel,mármint akibe nem volt szerelmes aki nem érdekelte,nyilván ez az egészséges.gyerekkora miatt,olyan személység lett aki magába húzódó,adok neki bőven teret,de neki nagyon kell a személyes tér.Viszont én az vagyok aki nagyon igényli a szeretetet,az övét,a vele töltött időt,de ő x időt bír ki velem,nem nem csal meg ebben bitos vagyok és nagyon őszinte ember,ezt régről tudom,ismerem.De nemtudom feldolgozni,hogy ha szeret,miért nem akar velem lenni többet,most pl átmegyek egy családi találkára,de nemalszunk együtt 2hete,mertegyedülakar lenni.

#szerelem #párkapcsolat #férfiviselkedés
2020. márc. 14. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Depresszios a gyerek.
2020. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha 2 személyiség nem passzol, azt nem lehet összeeröltetni.
2020. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem passzolnak össze az igényeinek. A helyedben én nem erőltetném ezt a kapcsolatot.
2020. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tanulok tőlem telhetően,édes apam szokta mondani:az ősök is bolondok voltak,de hűségesek voltak egymáshoz ,mint a kutyák,itt nem a megcsalásra gondolok,hanem,hogy hiába voltak különbözőek,úgy döntötöttem,hogy megéri kitartani mellete,mert szeret ,még ha nemis az a too much tipus,mint amihez eddig hozzászoktam,igaz fiatal vagyok ,de olyan lány aki leakar köteleződni és régi módi az elmém,de én házi asszony ,családanya dolgozó nő szeretnék majd lenni és nem 45 évesen megszülni az elsőt,mert addig éltem a fiatalt,köszönömmindenkinek
2020. márc. 20. 18:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!