Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez rendben van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés
Na most az van hogy van egy lány (hívjuk most lilinek) akivel jóban vagyok és már ismerem egy jó ideje. Azt mondta nem rég hogy érez irántam valamit. Ami azt illeti nagyon jól kijövünk meg minden. Csak hogy lilinek az exe (legyen a neve Dávid) szintén egy nagyon jó barátom (akinek szerintem még kicsit hiányzik Lili). De már mind a kettőjüknek volt már több kapcsolata is mióta szét mentek (és ebből volt pár komoly is). Na most az van hogy Lilivel tök szívesen össze jönnék meg minden csak nem akarom azt sem hogy Dávidnak rossz legyen vagy hogy megbántsam... nem tudom hogy mit csináljak. Ti mit tennétek?

2020. márc. 17. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj Daviddal aztán hajrá
2020. márc. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem túl szerencsés az alapsztori, de ha lépni akarsz, akkor lépj.
2020. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a Dáviddal, aztán utána jöjjetek össze a Lilivel, mert hogy most mondjuk a Dávid még nem tette túl magát rajta, az nem a te hibád. Ha már egyébként is jóideje volt ez.

Tehát mondjad meg neki, hogy nem azért ,h ogy őt bántsad, de neked bejön a Lili és nagyon szeretnél összejönni vele. Még ha nem jól reagál, le akar beszélni róla, meg akarja tiltani, akkoris, miután megmondtad,már nem "támadod hátba" őt így ezzel, mert nem a háta mögött csinálod, hanem megmondod neki; na és szal utána miután bejelentetted, persze nem így, hogy rástartolsz a Lilire , már rá is startolhatsz. Arról te nem tehetsz, ha ő esetleg m ég nem építette föl magát a szakításuk után, és ők már szétmentek, tehát valszeg úgyse lenne újra ugyanolyan neki a Lilivel; majd neki is lesz másik,meglátja.

2020. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Ha má a Lili is képes volt beleszeretni, akkor belé szerethet nyugodtan tök más is a Dávidba, tehát ő valszeg egy szerethető ember. Meg te se akarsz rosszat neki, hogy véded a kis lelkivilágát egy esetleges csalódástól, ez tök aranyos, tehát menj elébe inkább a dolgoknak, csak beszéld meg vele, hogy te szeretnél rástartolni a Lilire , ozt kész.
2020. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Mit kell ezen megbeszélni? Hol van az megírva, hogy nem vehetem meg azt a zsömlét, amit a sorban előttem álló barátom már megfogdosott, de végül másikat választott? A párkeresés nem futóverseny, ahol az első megkapja a serleget, s azt élete végéig birtokolja.
2020. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem túl szerencsés helyzet, de próbálj meg beszélni Dáviddal.
2020. márc. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy össze jöttem lilivel mert ő már nagyon akarta hogy mi együtt legyünk de viszont még nem beszéltem Dávidal és most kicsit azé parázok hogy hogy fog reagálni....
2020. márc. 21. 00:27
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Gratulálok! Életed legnagyobb baromságát csináltad. Valszeg innentől ugrott a bizalom és a barátság is.

Bros before hoes....

Őszintén sajnállak hogy egy múló kapcsolatért feladtál egy barátságot!

2020. márc. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!