Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti magukra hagynátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti magukra hagynátok a barátnőtök ha tudnátok valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
Összevesztünk ma a barátommal és el is sírtam magam (miatta is meg családi problémák miatt is). És próbált vigasztalni kb 3 percet, meg se várta hogy elmomdjam mi a bajom, mert sietnie kellett a barátaihoz, így hazadobott és utána se írt semmit.

2019. máj. 31. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

természetes hogy megvárnám O,o


de ha neked ez nem esik le, hogy egy forintot nem érsz neki, eelég naív vagy O,o

2019. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ilyet biztos nem csinálnék. Fordított esetben nekem is rosszul esne hogy ennyire érdeklem..
2019. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ezután én úgy dobnám mint annak a rendje
2019. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem törődik veled. Inkább várhatott volna , ameddig összeszeded magad. Én szakítanék. Ha nem vagy jól, akkor szerintem igenis meg kellett volna várnia, hogy legalább "nyugis" állapotba kerüljél. Hogy így magárahagyott... Hogy tud ő nyugodtan elmenni bulizni úgy, hogy ilyen állapotban hagyta ott a barátnőjét? Ilyenkor , amikor a másik felem, a párom nincsen jól; akkor az az elsődleges, és minden más várhat. A barátok biztos tudtak volna várni még egy kicsit; ő meg simán elmagyarázhatta volna, megértették volna, hogy azért késett, mert téged bántott valami, és ő pedig vigasztalt, mert nem tudott volna úgy eljönni, ott hagyni téged, hogy te sírsz.
2019. jún. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de te minek vagy egy ilyen majommal?
2019. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
64%
Ez függ azon, hogy min vesztetek össze és mi a családi probléma. Ha jelentéktelen dolgok miatt kicsapod a hisztit és nem hatna a szép szó, akkor simán.
2019. jún. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
4.vagyok, téves riasztás, elsiklottam afölött, hogy összeveszés is volt. Abban az esetben majd újra kell gondolnom a válaszomat, de majd csak reggel.
2019. jún. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Érzéketlen tuskó. Tényleg gondold át mennyit érsz neki!

Meg sem várja hogy elmond miért, mi hozta ki belőled a veszekedéshez a hangulatot, a haverok fontossabbak voltak. Sejted a helyed ugye!?

2019. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Azon vesztünk össze, hogy nem vettem aznap a poénjait. És igazából az is kihozta belőlem a sírást, hogy láttam a haverjai mennyivel fontosabbak nálam (az volt megbeszélve kettesben töltjük az estét). És a családi problémák (amik tényleg nem kicsik) csak rátett a dologra. Mindenképp átgondolom a kapcsolatunkat.
2019. jún. 1. 09:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám magára, vele maradnék a haverokkal pedig dobnám a programot mint minden normális ember.
2019. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!