Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 176-183 cm magas lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

176-183 cm magas lányok nektek kb hány cm magas fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Miért van az a mai világban, hogy a mai lányok többsége már lassan centivel a zsebében jár. Mert már nem. mindegy főleg az ilyen magas lányoknak, hogy egy pasi éppen 177 cm magas vagy 178,5 vagy 181. Pedig ez csak egy szám. Nem a szám a lényeg. És a legtöbb lány nem, hogy azt várja el a fiútól, hogy kb ugyanakkora legyen! Hanem +8-10 cm. Szerintem egy fiú és egy lány között 4-5 cm bőven elég. Öcsém is 177 cm magas és ő szereti azt a magasságot amit fent írtam. Legutóbb egy 175-176 cm magas lány elutasította csak mert 0,5 cm hiányzott :D. Meg Szombathelyiek vagyunk amit néha imádunk, néha gyülölünk. Pl most is itt van a legnagyobb káosz. Amit gondolom leginkább az észrevétlen migránsok hoztak be. Ausztria közelsége miatt. Itt mintha több magas lány lenne, mint pl Szekszárdon mert éltünk ott is! De itt meg sokkal szebbek is. Ausztriába, Szlovéniába vannak szerintem a legszebb lányok a világon.. Elvileg magyarországon az átlag férfi magasság 174-176 cm kb. Ausztriához közel vagyunk olyat halottam ott, kb a nők átlag magassága majdnem ennyi. Bár öcsém még csak 16 éves. Én 19 vagyok, de 16 éves korom óta 189 cm vagyok. Szerintetek ezek jó magasságok a 177 cm és a 189 cm?!


Bocs a sok szám miatt. De öcsém úgy gondolja a magassága nagyon közre játszik abban, hogy nem talál magának párt :D! Mert ő a 167-169 alatti lányokkat nem nagyon szereti!



2020. márc. 23. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2,75 Méteresek :P
2020. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
176 vagyok. Nekem mindegy, csak ne legyen egy fejjel alacsonyabb. Pár centivel alacsonyabb is volt már. A legjobb, ha kb. hasonló magasak vagyunk.
2020. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, akkor mi a gond, amikor öcséd is a magasság alapján válogat? Neki lehet, de a lányok szemetek? Na, így tényleg nem lesz barátnője 😁
2020. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Csak ő azt a 167 cm-et még nem kerekíti be még csak azért is 170-re. Mert "menőnek" tartja! Viszont neki megvan a dumája és a kűlseje. Viszont ő tipikusan az az ember akit csak a legjobb csajok érdekelnek. Nem szimplán csak annyi, hogy egy közepesen jó csaj kell neki és kész. Pedig ha már egy kicsivel is lejebb adna, talán könnyebb lenne olyan lányokkal is találkoznia. Akik tényleg jó belsővel rendelkeznek és nem csak megjátszák azt mindenkinek! De csak szimplán szép, de nem fullos lányok között is akad olyan aki szintén felszines ha magasságot nézzük akkor is.
2020. márc. 23. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindegy neked?

En 1.75m vagyok, hat nem is fogok 1.65m-es törpevel összeallni. Nekem törpe, masnak meg ö is magas.

Nekem volt baratom, aki akkora volt mint en, de volt 20cm-rel magasabb is.


Ps. Ha ausztria alatt törzsgyökeres osztrakokra gondolsz, jo izlesficamod van,mert bün rondak. Lengyelek, bosnyak nök viszont szepek

Ne te akard eldönteni, ki milyen magassaguval allhat össze.

Annyira szanalmas, hogy itt a ferfiak 70%-a folyamatosan fikazza a nöket. Ne is csodaljatok, ha nincs senkitek.

2020. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert minden azt erősíti az emberekben, hogy a férfi a magasab, erősebb, stb.

Az hogy van akinek +5 cm kell vagy +15, az mindenkinek a magánügye.


156 cm vagyok, 19L, a +5 cm már jó nekem.

2020. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez alapján én azt gondolom, hogy te jársz centivel a zsebedben, nem a lányok
2020. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elkérhetem az instádat??
2023. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!