Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Találkozhatok a párommal a a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozhatok a párommal a a napokban? (16L)

Figyelt kérdés
Most hoztak be a koronavírus miatt szigorításokat, hogy március 27.-étől április 11.-éig csak korlátozottan hagyhatjuk el otthonunkat. Szeretnénk a barátommal elbúcsúzni és ha átmennék hozzá egy kevés időre, ezért mennyire tudnának megbüntetni? Nem is kint találkoznánk, hanem zárt helyen és gyalog mennék el odáig.

2020. márc. 27. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Zárt hely sokkal rosszabb!
2020. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szinte biztos, hogy egyikünk sem fertőzött, mert amióta digitális oktatás van sem én, sem ő sem ment sehova és a családaink is otthon voltak. Inkább az érdekelne, hogy ha egy rendőrrel az utcán összefutok (egyedül, mert a barátommal csak a házukban találkozok) megbüntethet e?
2020. márc. 27. 12:02
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Azt mondod, hogy kenyeret veszel, és kész. Nem raknak rád nyomkövetőt, az utcán tartózkodni meg nem tilos.
2020. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Holnaptól lép érvénybe, nem mától.
2020. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de csak holnap tudjuk megoldani.
2020. márc. 27. 12:12
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Még kenyeret sem kell venned, egyszerűen csak sétálsz.


Az, hogy TI nem mozdultatok ki, nem sokat jelent, a szüleiteknek gondolom muszáj volt eddig is.

2020. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehettek egymáshoz közelebb 1,5 méternél az utcán! tehát kézenfogva nem mehettek! Ha a rendőr megállít, felszólít, hogy ne csináljátok, ha ellenálltok, 5-500ezer forintos pénzbüntetés! Mivel nem egy háztartásban éltek, az a törvény, hogy utcán 1,5 méter távolságot kell egymástól tartanotok. Ez most április 11-ig élő törvény, de meglátjuk mi jön utána. Tehát sétálhattok az utcán, testmozgásnak hívhatjátok, rekreációs mozgás stb, csak nem foghatjátok egymást kezét és másfél méter távolságot kell tartanotok egymástól. Ja és nem mehettek boltba 9 és 12 között, mert nem fognak beengedni, akkor CSAK az idősek mehetnek!
2020. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
30%
Nem fog megbüntetni. Azt mondod, hogy rekreációs sétát teszel egyedül.
2020. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván átmehetsz hozzá és nála is maradhatsz akármennyit, ha vállaljátok a rizikót hogy amíg oda értél nem fertősödtél meg és utána nem fertőzöd meg őt a családját majd a saját családod.


Jelenleg azt csinálsz amit csak akarsz és oda mész ahova akarsz. Nem tilalom van csak korlátozás ami azt jelenti hogy adott szabályokat követve (mint pl. a kézfogás vagy a boltbamenés) kint tartózkodhatsz és utazhatsz A-bol B-be :)

2020. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm szóval én nem találkozhatok a barátommal, de mások stikába, nem stikába megoldják. Mi ez már.

Azért sok szerencsé, ha össze jön élvezd ki helyettem is az én pillanataimat.

De csak óvatosan.

2020. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!