Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elmúlt napokban odamentem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt napokban odamentem egy lányhoz aki folyton mosolyog rám tesi órán és semmi előre kitalált szoveg nélkül megkérdeztem, hogy lenne-e eljönni velem valahova a napokban?

Figyelt kérdés
végig mosolygot ès tartotta a szemkontaktust velem ésrövid gondolkodás után azt a választ adta hogy van barátja, erre én magabiztosan azt válaszoltam, hogy ez kár de attól még nem gáz ha megismerjük egymást majd kértem hogy mondja meg a nevét és bejelölöm. Majd megadta. Írtam neki hogy szia. Majd beszéltünk egy kicsit, az üzeneteink között volt egy két óra kimaradás majd, vártam két napot, hogy teszteljem, hogy foge írni ès nem írt ezért én írtam pár sor beszélgetés után megint megkérdeztem hogy nincs kedve eljonni velem ... Ba, majd azt a valaszt adja hogy van baratja es nem érezne jol magát ha masssal lenne mikozben baratja van. Ezt elfogadva regaltam hogy megertem es nem fogok nyomulni. Mit tegyek ebben a helyzetben ha nagyon akarom a csajt?

2019. dec. 8. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Van barátja, de veled kacérkodik. Mikor odamész, azt mondja, foglalt, de azért megadta az elérhetőségét. Reagál a megkeresésre, de magától nem ír. Nem érdemes foglalkozni a kis ribivel.
2019. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél. Van barátja, és kész. Hagyd őt. Egyébként gondolom te sem örülnél ha barátnőd ismeretlenekkel beszélgetne Facebookon. Szerintem ne írogass neki, meg ne hívogasd sehova.
2019. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az az,hogy nekem kell a csaj, meg tudom hogy nem "ribi" mrg azt sem hiszem ,hogy baratja van,szóval engem az érdekelne hogy milyen sűrűn beszeljek vele ?,meg hogy hogy tudnam vele éreztetni azt hogy sokat gondolok ugy hogy nem nyomulok?
2019. dec. 8. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy nő 2 okból mondja, hogy van barátja:

1.Tényleg van barátja. 2.Nem jössz be neki. Bármelyik opció igaz, nincs értelme nyomulnod. Az meg jelen esetben senkit sem érdekel, hogy kell neked a lány. Szerintem legyen annyi érzelmi intelligenciád, hogy hagyod őt.

2019. dec. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova úgy hogy többen lesztek. Például nincs e kedve eljönni pár ismerősöddel inni valamit. Hozhatja a barátját is ha gondolja. Ha úgy benne van akkor már lehet próbálkozni közbeni szemkontaktussal és a barátját is felméred, hogy érdemes e próbálkozni vagy annyira szar vagy a barátjához képest, hogy esélytelen a szitu.
2019. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez lessz
2019. dec. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!