Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is mostanában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is mostanában sokat veszekednek a párjukkal a lányok/fiuk ezekben a napokban esetleg hetekben?

Figyelt kérdés
én a barátnőmmel nagyon össze vesztem vagyis hát mondhatnám hogy ő veszet velem össze de mivel csapat munka össze vesztünk és igazából egyértelműen semmmi rosszat nem mondtam de utána mondtam neki ezerrel hogy nem úgy van ahogy gondolja és annyira eltúlozzta a dolgot hogy azt írta nekem hogy akkor keres másik pasit azóta tegnap óta már minden rendben van mert mondtam neki valamitaz mind1 mit de MINDENKI az ismerőseim közül akiknek párjuk van veszekednek és tök hülye dolgokon és szerintem mindig csak a lányok kezdenek el veszekedni (bocsi lányok) direkt megkérdeztem még egy lányt hogy nem-e veszekszik-e mostanában a barátjával és azt írta hogy de és a ráadásul szakítani akar csak azért mert nem tudnak miről beszélni... (a lány akar ez miatt szakítani) én imádom a barátnőm és soha nem akarom elveszíteni és ezért mindent megteszek hogy ne veszekedhjünk de most a legutobbi nagyon kemény volt ráadásul tényleg egy semmin és miután megsértődöt mindent bevetettem hogy ne legyen olyan és jó kedve legyen de nem... és mindenki az ismerőseim közül csak arra lennék kíváncsi hogy ezt csak én vettem észre vagy másokkal is van így? 17/F de csak ezekben a napokban vagy hetekben

2016. márc. 4. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az időjárás változása miatt lehetnek az emberek kicsit ingerültebbek vagy türelmetlenebbek.


De amúgy nem hinném, hogy ez ilyen szezonális dolog lenne, pár kamaszkori veszekedésből nem érdemes túl nagy következtetéseket levonni.

Az lehet, hogy veszekedni a lányok kezdenek el, de fiúk, nem lehet, hogy néha bele kéne gondolni, hogy esetleg a veszekedés előtt az a lány elmondta már párszor, mi a problémája, csak lesza.tátok? A legtöbb lány ugyanúgy szenved ettől, mint ti, és csak végső esetben kezd veszekedést, ha már reménytelennek látja, hogy végre meghalljátok, amit mond.

2016. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok.

Barátommal nem rég annyira összevesztünk hogy egy fél napra szakítottunk is. Egyébként telnes mértékben igazad van abban hogy a alányok kezdeményeznek de ennek meg van az oka. Érzékenyebbek vagyunk.

Én egyébként most annyira kiakadtam hogy konkrétan MINDENKIVEL összevesztem a semmin. A legtöbb emberrel kibékültem de még van 4 lány akit ki kéne

2016. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*engesztelni. (meg sajnos barátomat is)


Bocsi ez lemaradt.

2016. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!