Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátnőm már kb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm már kb többet beszél a barátommal, mint én. Ti hogyan éreznétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk le, semmi olyasmi nem jöhet szóba, hogy egymásba szeretnek, vagy ilyesmi, szóval csak úgy általánosságban sokkal többet beszélnek, mint mi.

Ezzel szeretném megelőzni az olyan vélaszokat, hogy "hát márpedig egy idő után dobás lesz", vagy "úgyis lesz köztük valami", mert nem:)



2020. ápr. 2. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ezt senki sem tudhatja pontosan, csak ők. Nem lehet, hogy vele meg tud olyat beszélni, amire te nem vagy vevő, vagy olyat amit ha neked mondaná el felne a reakciódtól? Bár az elég furi kapcsolat, ahol bármi jellegű tabu van, amit lánnyal kéne megbeszélni. Érdekes. Ha esetleg több infót csepegtetnél, egyszerűbb lenne.
2020. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
és miért nem jöhet szóba? ha valóban nem, akkor nem is lenne baj, de mégis ettől félsz mert kiírtad a kérdést
2020. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: Ők igazából azért írnak többet, mert mindketten többet hasznélnak egy olyan oldalt, amin én nem vagyok fent, és azt, ahol én írok, azt annyira nem nézik, inkább csak a barátom.

2. Nem félek, csak amolyan mellőzési érzetem van, vagy nem tudom, féltékeny vagyok, de nem olyan értelemben, hanem hogy annak ellenére, hogy beszélünk, tudom, hogy vele többet.

2020. ápr. 2. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is érdemes lenne mindkettőjükkel tisztázni az érzéseidet bárhogy is szépíted a szitut. Fő az őszinteség. Mert ez előbb utóbb fel fog emészteni, ami meg fog mutatkozni a hangulatodat tekintve stb ezáltal megromolhat mindkét féllel a viszony. Én nem várnék.
2020. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már beszéltem mindkettejükkel, és nem akarják, hogy rosszul érezzem magam emiatt, vagy akármi ilyesmi:) Csak nem tudom, valahogy olyan fura érzés, elméletben eddig nem volt ezzel gondom, csak azért beszélek kevesebbet én a barátommal, mert eszméletlenül sok a dolgom, alig van egy kis időm naponta, hogy írjak neki...És ez ellen nem tudok sokkal többet tenni, közben meg tudom, hogy ők beszélnek..:'D
2020. ápr. 2. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál tenni? Beszéljetek meg egy fix időpontot minden nap, amikor beszélgettek. Vagy nekem rossz, hogy annyiból áll a kapcsolatotok, hogy pár szót irkáltok egymásnak.
2020. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*vagy neked nem rossz?
2020. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!