Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy a barátnője szét akar minket szakítani?

Figyelt kérdés
Mondtam neki és annyit reagál rá a barátnőm, hogy érti mért mondom ezt, de semmit nem csinál ez ügybe, hagyja hogy ugyan azt csinálja barátnője meg múltkor "nekiállt" vele megbeszélni (szerintem nem merte felhozni neki vagy nem tudom) és kérdeztem mire jutott, mondta, hogy hát megbeszélték, hogy szeretik egymást. Szóval mit tegyek? Szeretem a barátnőmet, de az ő "legjobb barátnője" irigy és azt akarja, hogy csak az övé legyen, pedig folyton hagyom had találkozzanak, de mikor előre megbeszélem barátnőmmel a talit, van hogy ő miatt csúszik, meg mikor nálam van folyton hívogatja meg spamel neki holott tuti tudja, hogy nálam van. :( Tényleg kéne egy tanács vagy valami mert vele akarom az életem le élni és ő is.

2020. ápr. 9. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
kor?, 22? :)
2020. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem 17 17
2020. ápr. 9. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Állítsd válaszút elé. Aztán meglátjuk, hogy ő is veled képzeli-e el az életet, vagy a "barátnőjével"
2020. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ahhoz túlságosan szeretem 3/4 éve vagyunk együtt. Biztos vagyok benne, hogy ebből veszekedés lenne és nem én jönnék ki belőle jól.
2020. ápr. 9. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez a bnőd hibája nem a bnőé. Ha hívogatja ne vegye fel. Ha írogat neki, ne foglalkozzon vele, majd válaszoljon, ha már nem vagytok együtt. Ha taliztok, induljon el időben.
2020. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Egy kapcsolatban kellenek veszekedések, viták, nézeteltérések. Ilyen esetekben meg inkább a kompromisszum a lényeg. Ha értelmes, akkor ő is tudni fogja mi a helyes cselekedet ebben a helyzetben. Talán akkor nem fogsz ebből "rosszul kijönni".
2020. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem csak nem esik jol ha megbeszeljuk hogy 6 kor talalkozubk es fel 8ra jon mert hisztizik neki a baratnoje hogy maradjon meg amit o mondott
2020. ápr. 9. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia, szerintem beszéld meg a barátnőddel, hogy a dolog köztetek az komoly és az érzéseid iránta. Mindenkinek jár a szerelem, és ez fáj neked, hogy a legjobb barátnője szét akar szakítani Titeket a saját boldogságáért. Ha tényleg igaz barát lenne, akkor hagynia kellene hogy a legjobb barátnője boldog legyen valaki mással is! Illetve a barátnődnek is meg kell beszélnie vele, hogy ezzel, hogy Ti együtt jártok, attól még nem fogja elhagyni Őt se. Szerintem a bnőd nem tudja ki mellé álljon. Elég akaratos lehet a bff-je... Mond el neki, hogy tényleg úgy akar véget vetni a kapcsolatotoknak csak azért, mert valaki más irigykedik rátok?

Sajnálom hogy köztetek áll, nem lehet könnyű, sok sikert.


Legalábbis én így próbálnám megoldani. Én is voltam féltékeny a legjobb barátnőmre és nagyon rossz volt, hogy rajtam kívül mással van. De ez abból jött, hogy nekem akkor nem volt rajta kívül senkim. Jó lett volna, ha valaki akkor megértette volna velem, hogy ez nem így megy, mert most konkrétan a legjobb barátnő nem csak a Ti kapcsolalotokat teszi tönkre, hanem a sajátját is ezzel.. /L

2020. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!