Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az a helyzet barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence1256 kérdése:

Az a helyzet barátnőmmel 3hónapja vagyunk együtt nagyon szerelmes vagyok belé. Őis nagyon szeret engem viszont ma szakítani akar mert kb 15km, re lakunk egymástól hétvégén megyek hozzá mit tehetnék hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés
hétvégén talizunk neki a suli nekem a munka miatt,és a távolság és a kevés együtt lét miatt akar szakítani mit tehetek hogy együtt maradjunk mivel győzzem meg?

2019. nov. 14. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
15 km semmi! Ez csak kifogás. Nem szeret, azért akar szakítani.
2019. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ohh köszönöm kicsit erős volt a válasz de legalább egyenes
2019. nov. 14. 18:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen elsonek igaza van

En meg 700km tavolsaggal is birtam szoval

2019. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
15 km az szomszédban van kb, kifogás.
2019. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak!:))) Én és a párom között 1200km van. Itthon várom lassan fél éve, de azon vagyok, hogy vele lehessek! Kicsit más a helyzetünk mert mi együtt éltünk majd egy évig. De előtte 20km volt köztünk ami semmi !!! Mindennap mentünk egymáshoz. Nem volt gond! Beszélj vele, hogy oldjátok meg együtt! Ha fontos vagy neki akkor ő is a megoldást fogja keresni. Ha meg nem, akkor kibújik a dolgok alól, és inkább szakít! Tudom az én helyzetem más, de magamból kiindulva én bármit megtennék azért akit szeretek, és az utolsó lenne az , hogy a szakításra gondoljak! Valamenyik válaszoló jól mondja , könnyen meglehet, hogy nem szerelmes annyira beléd, mint ahogy hiszed. Sok sikert, remélem megoldódik! 20L
2019. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
15 kilométerre elköpök vaze!
2019. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
3 bar a gumikban, olaj a láncon, és átbringázok 40-50 perc alatt lazsálósan. Nem táv haver. Ritkán mész, az van.
2019. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne tegyél semmit az együtt maradás érdekében. Ilyen átlátszó ürüggyel akar veled szakítani.

Ffi.

2019. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Stargate fan ***** válasza:
100%

Szia, nem kötözködésből, de én a volt barátnőmhöz az elején nem egyszer elgyalogoltam. Akkor kb 13 km-re laktunk egymástól (nemrég költöztünk akkoriban és nem volt biciklim, elvinni meg senkinek nem volt ideje kocsival)

De ha van bicikli, akkor tényleg kb 40 perc alatt odaérsz.

Ha meg gyalogolsz, akkor vigyél vizet, rakj be valami zenét fülhallgatón és indulás :)

2019. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mi lett?
2020. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!