Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem keres magától,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem keres magától, de állítja, hogy nincs semmi baj? (hosszú)

Figyelt kérdés

Négy hónapja vagyunk együtt, és minden rendben volt, amíg élőben láttuk egymást. Egyetemen ismerkedtünk össze, de most a járvány miatt nyár közepéig legalább biztosan nem találkozunk, mert külföldi egyetemista vagyok és hazaköltöztem. Megbeszéltük, hogy együtt maradunk és nem lesz semmi baj, de mióta nem találkoztunk kezdem furának érezni a dolgokat. Szinte sose keres magától, egy héten jó, ha egyszer van, hogy ő ír először. Mikor esetleg nem keresem egy napig, várva, hátha eszébe jutok, nem ír, volt már, hogy két napig se beszéltünk, mire eszébe jutottam. Ezt már egyszer felhoztam, mint témát, de megnyugtatott, hogy szerinte ez normális és ne aggódjak, semmi baj nincs. Azóta viszont észrevettem, hogy egyre ritkábban is válaszol az üzeneteimre, jó, ha kapok egy választ 30-40 perc után. Tudom, hogy sok dolga nincs, egész nap otthon ül ő is és játszik, filmeket néz. Nagyon összezavar, és nem tudom, hogy hozzam fel megint a témát, vagy hogy egyáltalán fel kéne-e hoznom. Élőben mindig egy tündér volt, sokat fogta a kezem, puszilgatott, ölelgetett stb, de telefonon keresztül nagyon közönyösnek jön át:( Mindkettőnknek ez az első kapcsolata,szóval egyikünk se nagyon tapasztalt. Nem tudom, mit kéne tennem, kezdem azt érezni, hogy őt nem érdeklem annyira, mint engem ő, és félek, hogy véget fog vetni a kapcsolatunknak..:( Én szerelmes vagyok belé, mielőtt eljöttem haza, elmondtam neki, hogy szeretem, ő nem mondta vissza, de megbeszéltük, hogy ez rendben van, korán van még. Bármilyen tanács?

Előre is hálás vagyok, 19/L



2020. ápr. 11. 16:53
 1/5 anonim válasza:
Meg tudlak érteni. Sajnos ez egy olyan helyzet,ami elég nehéz. Ő nem igen mutatja feléd az érdeklődését. Elég sok idő mire talalkoztok és már a legelején így viselkedik. Egy kapcsolat nem ilyen ,hogy nyögvenyelősen keresitek egymást. Biztos ez fáj neked,de konkrétan rá kellene kérdezned a tényekre,mert ez nem vezet jó útra.
2020. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondanám h gyerekes ez a ki ír és ki nem ír dolog de egy kapcsolat nem így mukodik! Keressük egymast és együtt vagyunk! Ha nyárig nem talizhattok kar folytatni ezt a kapcsolatot hol van ez meg? Én azt mondom ha ő ilyen bunko b nen keres ne pazarold rá az időd, lesz meg jobb fiu is !
2020. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írtam
2020. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem ilyen, hogy ímmel-ámmal keresik egymást hanem természetes. hogy tartjátok a kapcsolatot. Nem hiszem, hogy jó vége lesz ennek a kapcsolatnak.
2020. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kérdező, amit leírtál abból nekem az jön le hogy:

👉A palinak nem vagy fontos,

👉Nem meri kimondani mert nem akar megbántani,

👉A kapcsolatnak vége van de te még küzdenél csak azt nem tudom miért... azt nem írtad le. (Az,hogy fogja a kezed meg ölelget...hát nem is tudom...🤦🏼‍♀️)

👉 Szerintem ha te nem mondod meg neki, akkor hamarosan ő fogja.

2021. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!