Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Együtt fogunk aludni a párommal ( én 17,ő 18). 4 hónapja vagyunk együtt. Együtt fogunk aludni, de én még nem szeretnék vele lefekudni. Nem miattam, csak egyszerűen nem érzem, hogy kész lennék rá. Csak egy összbújós, beszélgetős, filmezgetős estét szeretnék. Nem hiszem hogy haragudna, ha elmondanám neki, mert megértő típus de megis : hogyan mondjam el neki? Illetve ha voltatok hasonló helyzetbe leirnátok, hogy hogy volt?

2020. ápr. 12. 21:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam! *nem miatta, csak egyszerűen...
2020. ápr. 12. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán mondd el neki, a lényegre térve, lehetőleg már a találkozó előtt minél hamarabb.
2020. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

"Szerelmem, úgy érzem még nem állok készen arra hogy lefeküdjek veled."


Ha szükségesnek érzed hozzáteheted,hogy ettől függetlenül szeretnél este vele lenni, vele aludni és mellette ébredni.


Ha kérdez a miértről légy vele őszinte. Ha szűz vagy, ha elhamarkodottnak érzed mond el neki. Ha szeret megértő lesz, fokozatosan alakul majd a dolog és kellemesen telik az estétek.

2020. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11%
Nyálas
2020. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!