Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg a paromnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a paromnak, hogy ne használjon tiltott szereket?

Figyelt kérdés
Adott a párom, aki sportol, mellette szúrja az injekciókat ami szerintem egészségtelen. Mondtam neki hogy hagyja abba, de azt mondta, hogy akkor nem lenne olyan szexi szálkás és nem kellene nekem. Hogyan magyarázzam meg neki, hogy ez nem így van és az is zavar, hogy egyre agresszívabb ezektől a szuriktol? Ő 21 éves szeretem, de nekem már kezd sok lenni, ha elé állok akkor azt mondja, hogy nem fogok neki kelleni ha csak átlagos lesz és hogy azért jöttem vele össze mert ki volt gyurva, ami részben igaz is, de engem már jobban érdekelnek a belső tulajdonságai. Mi tévő legyek?
2019. márc. 27. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy amiatt nem szakítanál ha már nem lenne olyan izmos mint amikor összejöttetek, de abból már nagyon eleged van hogy szúrja magát és hogy számodra inkább az lenne a szakító ok, mert nem akarod hogy bármi gondja legyen belőle.
2019. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Semmit nem mondanék, simán elhagynám!


A drogos, piás, kokszos, gyógyszerfüggő MIND féreg!

2019. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hatalmas bajok vannak a pasid fejében.. :D
2019. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

A pasid rászokott a kokszra. Ez már végig kíséri élete végét ami nem lesz hosszú... Vagy leszokhat de arra hatalmas akaraterő kell. Sajnos ő is tudja, hogy a koksz után nincs akkora erő és ez piszok rossz érzés :) tudom mert próbáltam :) tényleg nehéz megállni. Most gondolj bele, ereje mint a bikanak, abbahagyja oda esik vissza szinte ahol elkezdte, kinek tetszene ez? :D meghat mind a ketten tudjuk, hogy azért a six pack ABS nagyon bejött meg a full kieresedett kéz és ezt ő is tudja, fel hogy nem lesz számodra elég vonzó.


Előttem szólóknak, nem féreg :) ember. Neked jolesne ha feregnek hivnanak?

2019. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo, itt most konkretan kabitoszerre gondolsz vagy testepiteshez hasznalatos kulonbozo szteroidokra?
2019. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4# irtam privit.

5# szteroidot használ. Életében nem drogozott, de középsulin sokszor volt hogy beszóltak neki a testalkata miatt. Ezt konkrétan nem tőle tudom és nem is tudja hogy tudom. Azért kezdett el sportolni és raakadt ezekre az injekcokra. Mindig azt mondja mikor szó van róla, hogy ez mentette meg az életét. Ez miatt meri a strandon levétni a pólóját ez miatt szerette meg magát stb. De már elérte amit akart már nem kéne tovább, versenyekre se akar jarni, ezért is tartom feleslegesnek. Ez miatt nem akarok szakítani, de valahogy rá akarom vezetni hogy amikor elfogy, utána már ne vegyen többet.

2019. márc. 27. 14:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ez miatt nem akarok szakítani"

Márpedig meg kell adni neki a választás lehetőségét:

"Vagy a szereket hagyod el, vagy engem!"

2019. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van rengeteg olyan testepito, aki kva jol nez ki, megse hasznal szereket. Mutass beki par peldat.
2019. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden ilyen anyag koksz és ki fogja nyírni fizikailag és mentálisan is. Függő lett és sürgős segítségre szorul. Nincs kecmec, szakember kell neki, különben egy lépés a kokó vagy a hernyó.
2019. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Saját fegyverével győzzed őt le: mondd neki azt, hogy ha nem hagyja abba, akkor szakítasz vele!

F.

2019. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!