Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnánk megoldani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk megoldani?

Figyelt kérdés
Barátnőm Pécsre megy egyetemre és szeretnék vele menni még nem tudja, hogy koliba akar vagy velem menni, akar velem lakni is csak kipróbálná a kolit is azért, amit én annyira nem szeretnék a mai világban elég ha csak egy beteg van a koliba és megerőszakolja. Hűséges a barátnőm meg minden nem is ő miatta aggódom, hanem a többi ember miatt... De viszont 1 biztos megyek én is a városba szeretnélek titeket megkérdezni, hogy mennyire lehet megélni pályakezdőként informatikával Pécsen? Alkalmazni fog valaki egy friss technikust? Mennyi munkát kell még vállalnom, hogy kijöjjünk, vagy, hogy egyedül kijöjjek és ha koliba megy akkor én albérletbe vagy munkásszállóba menjek?

2020. ápr. 16. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Te is lakj a kollégiumban
2020. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

most kicsit összezavarodtam, mert a tini párkapcsolatok kategóriába tetted ki a kérdést, mégis eléggé elkanyarodtál másfelé (szerintem ez nem igazán párkapcsolati kérdés, hogy vajon fogsz-e keresni annyi pénzt, amiből kijön egy albérlet)

egyébként azt miből gondolod ilyen biztosan, hogy meg fogják erőszakolni a koliban?

2020. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg eléggé más vizekre eveztünk a végére és több téma is feljött. A pécsi munkával kapcsolatban azt ajánlanám inkább hogy valami pécsi facebook-csoportban próbálkozz, ott a helyiek tudnak segíteni hogy mi a helyzet. Vagy nézelődj álláshirdetések után és látod általában milyen tapasztalatot kérnek, mekkora fizetéssel jár, stb.. Ezután a pécsi albérletárakat is könnyedén csekkolni tudod, attól függően hogy milyen lakásra vagy szobára vágysz milyen környéken. Pár kattintás csak a neten.


Ami pedig a barátnődet illeti, ne akard megmondani neki mit csináljon. Vannak beteg emberek valóban, de az is beteg hogy megerőszakolást vizionálsz egy koleszban. Hadd próbálja ki, megnézi milyen - az ő élete, az ő döntése, nem kell óvni mint egy 3 éves kislányt.

2020. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néz utána a neten ott meg találod, hogy van-e állás mennyit lehet keresni és utána nézheted az albérletet. A barátnőd felett ne gyámkodjál hagyd had próbálja ki a koleszt had döntse el mit is szeretne valójában.
2020. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyetem után a barátnőd Bivalybasznádon képezi tovább magát, akkor oda is utána fogsz költözni?
2020. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!