Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elvinném a barátnőmet nyaralni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvinném a barátnőmet nyaralni, de nem tudom, hogy a WC-zés dolgot hogy tudnám (/tudnánk) megoldani?

Figyelt kérdés
Tehát együtt vagyok lassan 2 hónapja a barátnőmmel és nyáron elvinném valahová nyaralni, egy hónapra kb.(de lehet több), viszont nem töltöttünk együtt megszakítás nélkül huzamosabb időt és nem laktunk még együtt. Szóval elég idegen nekem ez a közös WC meg satöbbi, előző barátnőimmel sem volt semmi ilyesmi dolog. Nem ciki az, hogyha elmegyek WC-re és akkor full büdös van az egész házban utána, és Ő is érzi a szarszagot? Vagy ha Ő megy el és utána én érzem? Ez teljesen normális dolog és neki fel se merül ilyen kérdés? Nem beszéltem még vele erről. Csak nekem ennyire idegen a dolog? Vagy hogy tudnám megoldani ezt? Kérlek segítsetek!

2018. máj. 1. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tehetsz:

1, Sz*rd le, természetes dolog, nem kell fennakadni ezen

2, Viszel illatosítót, ami arra van kitalálva, hogy elfedje az ilyen szagokat.

2018. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Az nem zavar, ha a farkad a szajaban van, de egy kis budos igen.... ertelek :)
2018. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor értelek, ha extrém büdöset termelsz, az azért kiábrándító lehet.

Normál esetben nincs semmi, természetes a dolog. Ha hosszú távra tervezel vele, akkor előbb-utóbb úgyis megismeri az efféle dolgaidat...

Nálunk soha nincs szarszag az egész házban, de a fürdőszobában is simán meg lehet maradni, persze érezhető. Plusz ahogy már írtak, légfrissítő, szellőztetés, meg amit még be tudsz vetni, bár több ötletem nincs. Akkor is tudni fogja, hogy mit csináltál, de ez van.

2018. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szellőztetsz/fújsz légfrissítőt vagy deót, és problem solved, értelmes ember ezen nem fog kiakadni, mert teljesen természetes :D.
2018. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ha nem is az egész házban, de pl. a fürdőszobában érződik. De ez egy tök normális dolog? Nem lesznek belőle kellemetlenségek?
2018. máj. 1. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom te telefonozol mikor szarsz, addigra az egész bebudosodik
2018. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csapasd le egyből és nem lesz büdös.
2018. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gaz egyébként sem, ez természetes dolog, senki sem sz.rik virág illatút. Amúgy en azt szoktam csinálni ugy altalaban, hogy ne legyen budos, hogy amint “kijon”, lehuzom a WC-t, es igy nem lesz szaga. Sajat tippem :D
2018. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

milyen magyar ember tudja a nőjét 1 hónapra nyaralni vinni?


amúgy meztelenül csináljátok különben szajszagú lehet a kacagányotok is

2018. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!