Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megoldható úgy egy kapcsolat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldható úgy egy kapcsolat, hogy 82 km van köztünk, és minden hétvégén tudnánk találkozni?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerem a fiút (16 éves). Ő lenne az első kapcsolatom, ha lemenne a vírus, találkoznánk. Minden hétvégén vagy ő jönne, vagy én mennék hozzájuk. Amíg nem tudunk találkozni, addig minden nap beszélünk videochatben. Mivel nagyon nagy szerepet tölt be az életemben a tánc, ezért ez nagyon sok időt igényel. De támogatna és elkísérne a versenyeimre csak, hogy velem lehessen. Viszont...Lehet, hogy anyukámék ezt nem dijaznák, hogy velem legyen. Szerintetek így működne egy kapcsolat?

A válaszokat előre is köszönöm!

16/L



2020. ápr. 17. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán működhet, mi is így szoktunk találkozni.
2020. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen ezt a sok utazgatást én nem feltétlenül engedélyezném a gyerekemnek. Ez a kilóméter a sok,meg fiatal vagy, és még ha ezek nem lennének, így is még azon felül tehát, sokba kerülhetne lehetséges. Szóval ilyen messziket utazgatnál egyedül, azt én nem biztos, hogy díjaznám, de én asszem, lehet, hogy úgy vennétek ki, hogy rátok vagyok telepedve, szóval valszeg elmennék mindig a lányommal ezekkel a találkákra. Asszem, a fiammal is. (egyelőre még nincs se fiam, se lányom). Na de akkor azt mondjuk lehetne, ha mondjuk gazdagok lennénk és lenne sok pénzünk utazgatni, hogy én is mindig elkísérném a gyerekemet, aztán mondjuk ha náluk lennénk, akkor lehetnének ők az egyikben, és akkor én meg pl a másik szobában beszélgetnék a másik szülőkkel. Azt úgy lehetne tehát. De így meg ennyit. Talán úgy nemnagyon engedném. Legalábbis az elején még tuti nem.
2020. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
velem is hasonló a helyzet, messze lakunk egymástól, most találkozni sem tudunk, egyelőre azon vagyunk, hogy kitaláljunk valami megoldást
2020. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ki is csinálnád a gyereked ezzel a pióca tapadással. Én 16 évesen közel 200km-ereket utaztam egyedül és nem lett semmi bajom. Ha nincs meg a bizalom a szülő-gyerek közt akkor nagyobb valószínűséggel fog hülyeséget csinálni, szóval ezt nem ajánlanám. Engem is nagy kompromisszumok mellett engedtek el akkor. (Hívjam, ha felszálltam a buszra, ha leszálltam, stb., amiket be is tartottam, így bíztak bennem) Illetve ott van az Oszkár telekocsi is, azzal is csak jó tapasztalataim vannak és olcsóbb is, mint a tömegközlekedés.
2020. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És hogyan értessem meg a szüleimmel, hogy elmúltam már 16 éves, és felelősségteljes vagyok. Hogy azzal okoznak a legnagyobb fájdalmat, ha nem engedik meg, hogy megpróbáljuk. Ezen a téren tanácstalan vagyok. Ez már nem rajtam múlik sajnos...
2020. ápr. 18. 10:32
 7/10 anonim ***** válasza:
5.-nek , nem a szülő-gyerek közt, hanem biztonság úgy általában. Hogy ilyen nagy utakra ne menjen egyedül; főleg ha még nem is ismerte ki teljesen mondjuk a csávót. (Ha kiismerte, akkor az a része okés, de a másik fele még mindig nincs kipipálva) De bizalom az lesz, csak arra gondoltam, hogy okés, nem a világ vége még, de azért mondjuk pl ilyen este hazajönnie egyedül egy ilyen baromi messzi távról. A másik is hogy a csávó esetleg nehogy kihasználja; de szóval érted a koncepciómat remélem (még nem olvastam el a teljes kommentedet; most az első felére reagáltam) Van egy videója az egyik lány youtube-osnak; amiben arról beszél, hogy valami ijesztő csávó követte egyszer amikor ment a baránőjéhez; és mikor a csaj végre be tudott menni a barátnőjéékhez a kapun; akkor hallott egy ilyet, hogy "a fr@ncba!!".
2020. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*és ott szállt le a buszról, ahol ő, és már a buszon is látta, hogy ez egy ilyen creepy csávó; és a szitkozódásból azt szűrte le, hogy tényleg követte. Meg talán amikor ő is gyorsított, akkor a csávó is, erre már nem emlékszem, rég hallgattam a sztorit, de b@romi ijesztő lehetett. De szal a videóból ahogy mesélte, abból tutira az jött le, hogy követte. A csatornát meg tudom mutatni, a videót most nem kerestem ki.
2020. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mégegy gyors gondolat, hogy én eleve 18 alatt megmondanám a lányomnak,hogy ne ismerkedjen párkapcsolat céljából túl messze lakó emberekkel, mert úgy sem fogom elengedni. [(Max nagyon ritkán, mondjuk havi 1X-2X tudna amúgyis tlaálkozni vele, mert messze van, és drága, de ez a megjegyzés most erősen zárójelben van. Ja meg szerintem azt a talit is úgy ejthetné meg max, hogy én is ott vagyok.)] Na, szóval hogy 18 éves korától már nagykorú lesz, szóval akkor nagyobb lehet a mozgástere, de mondjuk akkor sem támogatnám, hogy folyamatosan, tök messzire leutazzon, mert valszeg drága lenne, szóval valszeg magának kéne megteremtenie rá a pénzt. De amúgyis rájönne valszeg, hogy a távkapcsolat nem működik, de mondjuk igen, 82 km az tényleg nem olyan nagy táv, de táv mégiscsak. De szóval levelezőtársnak levelezhet messzalakókkal, de párkapcsolatot egyelőre azokkal ,akik messze laknak, és/de szereti őket, azokkal ne tervezzen. Tehát ha messze lakik, azzal max levelezőtársak lehetnek egy darabig.
2020. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok a párommal, ő már 18 éves igaz, de még gimis (végzős) és nincs jogsija szóval kb. úgy áll a helyzet, ahogy nálatok lenne. Nyilván a szülől is sokan számítanak. Én mindenképpen megpróbálnám. Ha magától a szexualitástól féltenek, találkozzatok szabad téren.
2020. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!