Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar velem találkozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem találkozni a barátom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok , barátom 16 és eddig minden rendben volt találkoztunk, keresett engem, meg tenyleg minden jó volt..aztán most valahogy nincs semmi, nem keres egyáltalán , van hogy Egesznap nem is beszélünk és ha én irok is neki akkor sem nagyon hatja meg.Most találkoztunk az én kérésemre és átmentem hozzá, minden jó volt aztán mikor mentem haza megkérdeztem hogy mikor találkozunk megint.És ugye egy iskolaba járunk azt mondta majd az iskolában talalkozunk.Én azt hittem hogy előtte fogunk azért még mivel még egy hét van a suliig.És megkérdeztem hogy de miért ennyi elég volt ? És azt mondta "igen nekem elég volt ennyi" és lehet hogy most csak én reagálok túl szóljatok kérlek ha így van de nekem akkor is rosszul esett...Na és azóta egyáltalán nem is keresett én aznap este írtam neki hogy jo volt vele és ennyi azóta egyáltalán nem keres.Mintha nem is léteznek.És félek hogy csak kihasznál mivel gondolkoztam es rajottem hogy csak akkor keres ha kell valami ha csokolozni akar meg megfogdosni valakit, mert igazából mar mást nem is csinálunk.Ha vele vagyok nem akar elmenni sehova kettesben csak olelgetni meg csokolgatni vagyok jo.Beszelgetni se nagyon akar.Mondja hogy mennyire szeret meg hianyzom de tettekben nem igazán látni.Szerintetek már nem szeret?

2017. aug. 30. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt tőle kellett volna akkor megkérdezned...

Amikor azt mondta, hogy neki ennyi elég volt, mért nem kérdeztél rá, hogy hogy érti pontosabban. Mi honnan tudjuk, hogy a barátod mit gondol?

Amúgy is 4 (!!) nap múlva suli, nem egy hét, 4 nap. Lehet, hogy még ki akarja élvezni a szünetet, a suliban úgyis mindennap látjátok egymást.

Attól, mert valakivel együtt vagy, nem kell folyton egymás szájában lennetek.

2017. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A testedet használja,vedd már észre. Csókra,tapizásra jó vagy. Ilyennel eszedbe jusson lefeküdni,mert ezek után ez fog következni.

Ebből szakítás lesz. Te döntöd el,húzod e még néhány honapig avagy nem

2017. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak le akar veled fekudni, aztan 100%, hogy dobna. de amugy szerencsed van, mert nem csupan k csog a csavo, hanem egy buta k csog. ha okos lenne, addig kedves lenne veled, amig meg nem dug, hogy sokkal nehezebb legyen eszre venned, hogy mire megy ki a jatek... de igy elegge egyertelmu, az is lehet, hogy mar talalt mast, aki hamarabb szetteszi neki a labat, ezert nem akar veled talalkozni se. gondolom, te belezugtal, ezert k va nehez, de akkor is minel hamarabb vess veget ennek az egesznek, mert hidd el, csak kihasznal, a jatekszere vagy... es orulj neki, hogy ez meg idoben kiderult (szex elott), mert meg sz rabbul erezned most magad, ha az megtortent volna.

19/L

2017. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg annyit, hogy a tapizas, meg a csokolozas, csak a szex "eloszobaja", ha mellette semmit nem csinaltok, es ennyire nem foglalkozik az erzeseiddel. mert sajnos lathato, hogy le se sz rja ezt az egesz dolgot, ha sose keres, vissza se ir nagyon, es kulonosebben talalkozni Se akar... ://
2017. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy a leírásod alapján te mért akarsz vele együtt lenni egyáltalán?
2017. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz vele lenni?


Nem keres, nem ír, és meg is mondta, hogy neki elég volt bleőled.

2017. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!