Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Előfordult már vkivel olyan h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már vkivel olyan h úgy akart egy csajt lekoptatni a pasi h azt hazudta a csajnak h megpróbálja újra az exével? Mindezt úgy h a neten tök lelkes volt és tali is volt már. Ez mire jó?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Biztos volt ilyen, de nem ez az általános, hanem tényleg vele fog újra összejönni. Az volt a jó benne hogy míg ez nem volt biztos, addig addig jó voltál míg a sebei fájdalmát enyhíted és a figyelmét lekötöd.
2020. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Utasítottam már vissza lányt azzal, hogy még mindig az exemet szeretem, mert ez így is van. Ha úgy kezdenék bele egy kapcsolatba, hogy még nem tettem túl magam az exemen, az köcsögség lenne a részemről
2020. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!