Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A tini csajok tényleg úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini csajok tényleg úgy választanak maguknak pasit, akivel lehet villogni a barátnők előtt, akit nem szégyellnek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 18. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Ezért ne is erőltesd, majd 30 évesen már komolyan gondolják.
2020. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Én nem általánosítanék, én nem ilyen tini voltam. Viszont valóban vannak tini lányok akik csak azért vannak a pasijukkal, mert mondjuk menő vagy jól sportol, sok barátja van stb. Szóval előfordul, de nem mindenki ilyen, viszont ez mondhatni "normális" fiatalok, ilyenkor nem tudják még mik az igazi értékek amik számítanak, kevesen tudják még ilyenkor milyen az igazi szerelem, ezért mondják, hogy fiatalság bolondság
2020. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk az alap, hogy olyat választok, akit nem szégyellek.

Te lennél olyan lánnyal, akit szégyellsz?

2020. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegyik, de sokan vannak így sajnos. Engem nem érdekel, ki mit gondol a barátomról. Nekem kell, hogy tetsszen, nem trófea, hogy majd elkezdjek dicsekedni vele.
2020. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én jártam olyan lánnyal, akit kiröhögtek a többiek, de engem ez nem érdekelt, mert számomra vonzó volt.
2020. febr. 18. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Annyira utálom, hogy ez a kategória tele van általánosítással. Nehogy már egy kalap alá vegyünk mindenkit. Persze, vannak olyan lányok, akik az alapján választanak barátot, de olyan fiúk is vannak. Ez nem nemfüggő. Ez személyiségfüggő.
2020. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
igen
2020. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Első barátnőm se a "jó csaj" kategóriába volt sorolható, de vállaltam. Ha a haverok cikiztek megmondtam h tudom h nem modell alkat, de akkor is velem van. Elfogadták.


Utolsó csajomnak is megvoltak a látható szépséghibái, de volt benne más, ami miatt tetszett. Haverok mondták, hogy ok, ha nekem ő kell.

2020. febr. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne legyetek már ennyire ostobák, inkább az a szégyen hogy így gondolkodtok. Vannak olyan lányok akik így állnak hozzá, vannak akik nem. Például az én barátomra sokan mondják hogy ronda, mégse szégyellem mert nem ez a lényeg.
2020. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!